Arama sonuçları

1. unforgiven_aa

Comment by 'unforgiven_aa' in media 'Fotoğraf'

sağ üstte duran hazır vector sırıtıyor, o olmasa iş daha hoş durucak sanki
  2. unforgiven_aa

Comment by 'unforgiven_aa' in media 'Fotoğraf'

çalışma güzel olmuş hatta yazı için koyduğun kalıpsa işe espiri katmış başarılar
  3. unforgiven_aa

grafikerler org duvar kağıdı çalışmam(1024x768)

asıl ben teşekkür ederim. kolay gelsin.
  4. unforgiven_aa

@Erkan_Nehir çalışma alanını açarken yanlışlık yapmışım sanırım. tamamen benim yanlış hesaplamamdan kaynaklanıyor.75dpi çözünürlüğe göre ele almışım. 1024x768 px (75 dpi) = 37x27 cm yaklaşık olarak. nreden çıktığınıda böylece öğrenmiş olduk.:) saygılar.
  5. unforgiven_aa

@Yaşar Karadeniz asıl ben teşşekür ederim tekrardan. Ne demiş şair? '' kuru bir yaprak isen, sen rüzgara kapıl yeter. o seni gideceğin yere götürür.'' Yaşar bey, grafikerler.org'un rüzgarına kapıldık. gideceğimiz yer neresi? :)
  6. unforgiven_aa

Yaşar bey, öncelikle grafikerler.org kafamda soru işaretleri bıraksaydı burada olmazdım bundan şüpheniz olmasın. ayrıca, tüm site idareci, çalışan ve üyelerine teşekkür ediyorum. soru işareti kullanmamda bukadar tepki göstermenizede anlam veremedim. soru işareti (?) nin kullanıldığı alanlarda...
  7. unforgiven_aa

1024x768 buna benzer ibareleri görenlerin direkt olarak resim boyutlları olduğunu anlayabileceğini düşünmüştüm. 1024x768 pixel (36,12 x 27,09 cm boyutlara tekamül eder) bir yanlışım ve eksiğim oldu ise özür dilemek isterim.
  8. unforgiven_aa

(?rafikeRLeR.?re) parantez içinde bulunan harflerden ufak tefek değişikliklerle oluşurmuş olduğum tipografi(cik) bir logo çalışmasıdır. arka planda ise, aynı logonun ters düz edilmiş halinden (illuminati) oluşan bir arka fon oluşturdum.
  9. unforgiven_aa

tarımsal sulama sistemleri (kartvizit)

yazıları dediğiniz üzre koyu kahve yaptım ama dahada sönük kaldılar ve okunaklı olmadı. tabiki bu tavsiyelerinizinde içinde bulunduğu tasarımları müşterye sunacağım. çok teşekkür ederim.
  10. unforgiven_aa

kahve tonu ve kurak toprak.
  11. unforgiven_aa

yeşil rengini dahada ön plana çıkarmak için siyahı tercih ettim.
  12. unforgiven_aa

Daha müşteriye sunmadım ma inşallah beğenirler.
  13. unforgiven_aa

fırçanın ucunda

Boş zamanında yapmış olduğum bir çalışma. Eleştirilerinizi çekinmeden yazarsanız sevinirim.:)
  14. unforgiven_aa

Gs Çıldırın

çalışmayı ortalayıp çalışma alanının 2/6 sı kadar yapsaydın daha alıcı dururdu diye düşünüyorum. emeğine sağlık güzel olmuş.
  15. unforgiven_aa

Oğlum İçin Yapmış Olduğum Bir Takvim Çalışması

güzel bir çalışma olmuş fakat psyduck'un dediği gibi renkler çok ağır düşmüş ve 1/4 büyüklüğünde sağ tarafa oğlunuzun silüetini koysaydınız eminim etkileyici durudu. emeğinize sağlık.
  16. Fotoğraf

Fotoğraf

serbest çalışma
  17. Fotoğraf

Fotoğraf

6371 111294928490 671803490 2149681 5624711 n
  18. Fotoğraf

Fotoğraf

16658 174022323490 671803490 2797852 2535421 n
  19. ali kuş

ali kuş

Yukarı Alt