Arama sonuçları

1. Ç

Grafik Tasarım & 3D Modelleme ve Görselleştirme

3D modelleme ve görselleştirme, Grafik tasarım alanında devamlı olarak çalışabileceğim bir arıyorum. Tasarımcısının yeteneğine güvenen, çalışmalarına ve emeğine saygı duyacak bir iş verenle devamlı olarak çalışmak istiyorum. 3D boyuttaki uzmanlık alanlarım : - Mimari iç ve dış mekan -...
  2. Ç

3D ve Grafik Tasarım alanında devamlı çalışabileğim firma arıyorum

Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Indesign 3Ds Max Vray Merhaba, 3D modelleme ve görselleştirme, Grafik tasarım alanında devamlı olarak çalışabileceğim bir arıyorum. Tasarımcısının yeteneğine güvenen, çalışmalarına ve emeğine saygı duyacak bir iş verenle devamlı olarak çalışmak...
  3. Ç

Online 3Ds Max & Vray dersi veriyorum

Merhaba arkadaşlar, Onlie 3Ds Max mimari modelleme eğitimi veriyorum.Bu eğitimde; - 3Ds Max giriş: Arayüz ve araçların tanıtımı, kullanımı - Modelleme teknikleri: Spline Modelleme, Polygon Modelleme - Hardsurface Polygon Modelling tekniği tanıtımı ve uygulaması - Texturing ve Mapping: UV Map...
  4. Ç

3D Modelleme & Grafik Tasarım - İş arıyorum - İstanbul

3D Modelleme & Grafik Tasarımcısı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Kullandığım yazılımlar; Autodesk 3Ds Max Vray Vue Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Indesign Adobe Flash Adobe Premiere Sony Vegas İş deneyimi ve içeriği: Çalışma...
  5. Ç

3Ds Maxte bunu nasıl yaparım?

Selam arkadaşlar.Bi pano çizdim panonun üstünde bi logo eklemem gerekiyor.Logonun alttaki örnekte olduğu gibi kabartma şeklinde olması gerekiyor.Logonun elimde rgb formatında bir psd hali var arkaplanı temizlenmiş vaziyette.Ama ne yaptıysam import edemedim sahneye.Bir arkadaşım mapten bitmap...
  6. Ç

İstanbul içi T-shirt baskısı (Adet Üzerinden)

Elimde Pamuklu ve Süprem kumaştan oluşan T-shirtler var.Bir Web sitesi üzerinden baskılı T-shirt satışı gerçekleştirilecek.İstanbulda iş yapan ve tekli adet üzerinden baskı yapabilecek iş ortağı arıyorum.Baskılar sipariş üzeri gerçekleştirilecek. Fiyat tekliflerinizi rica ediyorum...
  7. Ç

Sayfa çözünürlüğü ve sayfaya tam oturan bir site yapımı sorunu!

Merhaba arkadaşlar.Hemen bi türlü sonuç getiremediğim sorunumu anlatıyorum PS de bir web arayüzü yapıyorum diyelim sitenin sayfaları fit olucak yani sayfaya tam oturucak ne sağa ne aşağı doğru scrool çıkmasını istemiyorum tam oturmuş bi sayfa yapmak istiyorum.Sonra bu sayfayı dreamweaverda devam...
  8. Ç

Yeni Proje!T-Shirt baskı ve duvar sticker için çalışma arkadaşları arıyorum

Merhaba daha önceden yine bu forumda yeni açacağım poster sitesi için fiyat teklifi istemiştim ve ankaradan bir arkadaşımızla 35x50 2.5 TL 70x50 4 TL den anlaşmaya vardık sayılır.Şimdi eksik kalan noktaları tamamlamam gerekiyor. Kesme Etiket Üniversite öğrencisi olduğum ve ciddi bir yatırım...
  9. Ç

Flash web sayfası hazırladım ama sayfa pencereye tam oturmuyor

ps de bir web sayfası hazırladım bunu flasha aktararak kaydetmek istedim.buttonlarını falan ekledim herşey hazır falan derken hopp sayfa tam oturmuyor yani html şeklinde export edince yada publish edince sayfanın alt üst sağ sol alanlarında beyaz boşluklar kalıyor.ctrl+shift+f12 yaptım yani...
Yukarı Alt