Arama sonuçları

1. vberk

Şu anda nerede olmak isterdiniz ?

Burada, vagonlardan birinin üstünde olmak isterdim... :msn_disappointed:
  2. vberk

Notebook mu ? Desktop mu ? :)

Ölümüne( :eek: ) masaüstü tercihimdir...( Yandaki gibi :sn: ) Üstüne lap-topdan daha ucuz fiyata parça ekleme yapabilirsiniz. Üstelik lap-topta böyle bir imkan çok zor... Temizliği çok rahat. Bence en önemlisi ise yıllar-aylar geçtikçe performans kaybı lap-topa göre daha yavaş bir şekilde...
  3. vberk

En Sevdiğiniz Yanınız Nedir Desem ?

Sol yanımı çok severim ... Sağ tarafımıda severim ama sol daha etkileyici geliyo...:msn_disappointed: ___________________________________________________________________ Doğrusu ne iş yapıyorsam en iyi şekilde yapmaya çalışırım; geleceğe dair çok plan kurarım ve eminim hepsini yapıcam; çok...
  4. vberk

Arkadaşlar böyle bir şey yapmam lazım yardım edebilirmisiniz ?

Eğer çektiğinin objeler birbirleri ile temas içinde değilse yukarıda anlatılanlar gibi yapmalısın. Yok eğer birbirleri ile etkileşim içindeyseler bu şekilde yapamazsın; çok uğraşırsın iki resmi üst üste oturtmak için... Yukardaki çalışma iki manken ile birlikte yapılmış; o çalışma da iki ayrı...
  5. vberk

Bazı Büyük Firmaların İlk ve Son Logoları

Oradaki ilk logolardan en iyi Nıssan'ın logosu... Çünkü adamlar geçen onca yıla rağmen logo şeklini hala aynen en yakın şekilde koruyabilmişler ( Ve o zamanlara göre geleceğe yönelik en iyi logo...). Diğerleri fıs... Özellikle Apple'ın logosu... Hiçbir şey yapmasa, sadece apple yazsa daha iyi...
  6. vberk

Bazı Büyük Firmaların İlk ve Son Logoları

__________________________________________________________________ Alıntı içeriktir...
  7. vberk

Tipografi Çalışmam

Birinci çalışmayı pek beğenmedim... Bi'de o çalışmada biraz hile var( Gölgeler! )... Fakat ikinci yaptığın çalışma güzel olmuş derim. Sanırsam şunun gibi bir şey yapmaya çalışmışşın... Çok güzel... Emeğine sağlık... :clap2::grafikerler:
  8. vberk

Photoshop pixel problemi

Hasan Abi çözmüş; No problemo artık... Kolay gelsin... :)
  9. vberk

Resimleri kaydederken sorun yaşiyorum

En büyük ihtimal windows 7 renk skalasının ayarları bozulmuş... Şunu bir dene: Başlatta renk yönetimi ara... Çıkan sonuca sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır; Normal çalıştırsanda olur ama kararlı çalışması için yönetici olarak çalıştırmanı tercih ederim... Açılan pencere aşağıdaki...
  10. vberk

Photoshop pixel problemi

İlk fotoğrafı print screen ilemi ekledin siteye merak ettim doğrusu... böyle bir şey yaptıysan daha farklı sebeplerde olabilir... Eğer resmin ebatları küçülürse 1pixellik alana düşen pixel değeri artacak ve bu nedenle görüntüde biraz bozukluk ortaya çıkar... Tahmin ettiğim kadarıyla sen place...
  11. vberk

bilgisayar seçimi

@Hüseyin ALPALTUN Problem yok o zaman... Sonuçta müzik ruhun gıdasıdır...:biggrin::smiledance::clapping:
  12. vberk

Sohbet etmeyi sevenler, lütfen bakarmısınız?

:eek: Kahvehane diye açın... veya altın günü de olabilir...:D
  13. vberk

bilgisayar seçimi

@Hüseyin ALPALTUN :eek: Sen ne yaptın ya... Aftereffect falan değil bu... Adam sadece grafik yapıcam diyor...:D
  14. vberk

proxy hatası

ipconfig /flushdns ipconfig /release ipconfig /renew Win7: Başlat/cmd yaz. Çıkanı sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır. Sonra yukarıdakileri yaz. Pcni yeniden başlat... İllaki olcak demedim.. İnşallah olur...:D
  15. vberk

BIOS Nedir ?

Elleriniz dert görmesin... :D bende son zamanlarda olan bir şey paylaşayım... 2011 yılları sonunda yeni bir bios nesli çıktı.. :confused: EFI bios deniliyor bunlara... eskilerden en büyük farkı bios sınırlı renk skalası değilde bildiğiniz resimlerden oluşuyor.bios kendi kendini update...
  16. vberk

Photoshoptaki pixel sorunu

Genelde böyle işler vektör işleme programlarında yapılır...Sen biraz ters iş yapmışsın...Zaten pixel sorunu çıktığı için vektör programları var...:D Tavsiye: en kısa zamanda vektör programı öğren... inan çooook zorlukar yaşarsın yoksa... :rolleyes:
  17. vberk

Photoshop ile Şaheser yarattı - Alexander Koshelkov

Helal olsun valla bu adama(4 saat 17 dk)... ama bence bu adam profesyonel değil. Sadece göz dolduruyor...
  18. vberk

NVIDIA GeForce GTX 690 Duyurusu Gerçekleşti

NVIDIA GeForce GTX 690 Duyurusu Gerçekleşti Son günlerde sıkça söz edilen çift GK104 GPU’lu GeForce GTX 690 ekran kartı resmi olarak ilan edildi. Her seride olduğu gibi AMD ve NVIDIA performans liderliği için en iyi GPU’larından ikisini bir arada içeren kendi içinde SLI ya da CrossFireX...
  19. vberk

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

Bende aradım uzunca bir süre ama bulamadım...
  20. vberk

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

Bu font ailesinin adı Diamanti'dir...Myfonts - Diamanti
Yukarı Alt