Arama sonuçları

1. M

Duvar Saati Katalogu için Çekim Yapabilecek Profosyonel Fotoğrafçı

Duvar Saati Üreten Firmamız için Düzenleyeceğimiz Katalog'a ; Koyacağımız Duvar Saatlerinin Çekimini Yapabilecek Profosyonel Fotoğrafçı ArkadaşlarA İhtiyacımız var. Fiyatlandırma Parça Başı Olacaktır ve Toplamda 100 - 150 arası Ürün Çekimi Yapılacaktır. İlgilenenler Özelden Portfolyo ve Tel...
  2. M

satılık Mimaki JV3 160SP dijital baskı makinesi

Satılık temiz Mimaki JV3 160SP Baskı makinesi, makine 1.5 yıllık olmasına rağmen kafaları yeni değişti. 4 tane sıfır kafa mevcut. 9000 Euro
  3. M

photoshop ta petleme

eğer yanlış anlamadıysam petleyip dekupe yaptığınız objeji backgroundsuz kullanmak istiyorsunuz. Bunun için petlediğiniz objeyi photoshop da yeni açtığınız sayfaya yapıştırın ve bu sayfayı psd olarak kaydedin. Bu psd dosyasını corele import ettiğinizde objeyi istefdiğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  4. M

bu da benim broşür çalışmam

dostum çok karışık olmuş, şişelerin yansıması suya düşen yansıma izlenimini vermiyor. biraz daha çalışmalısın. kolay gelsin.
  5. M

etiket çalışmam

evet film şeridi sinemaya ait bir figür. Bence inşaatcılıkta kullanılan bir figür yada daha simetrik bir dizilim deneseydin iyi olurdu
  6. M

Freehand'de effect sorunu

ben konuya geç bakabildim ama geç de olsa teşşkür bir borçtur. çok saolun
  7. M

Freehand'de effect sorunu

Merhaba Arkadaşlar, Benim şöyle bir sorunum var. Freehandde vectörlere drap shadow, emboss gibi effectler verdiğimde, vectörler pixelleşiyor. Aynı zamanda baskıdan da bu şekilde çıkıyor. Bu problemi nasıl giderebilceğimi bilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Herkese...
  8. M

Flex ve Flok baskı teknikleri hakkında bilgisi olan lütfen detaylı olarak paylaşsın

benim çok az biraz bilgim var. Flexin farklı türleri var (emprimeye, araca, tabelaya baskı yapmak için gibi) ama Flok sadece emprimeye yapılıyor. Ben Roland GX-24 kullandım ama Graftek makineler Tavsiye ediliyor. Roland GX-24'lerde 1 metrdeden sonra kaymalar olması muhtemel olduğu için...
  9. M

ticari bir amacı yoktur maksat eksiklerimizi görmek:)

öncelikle internette araştırıp görsel bulmak çok zor değil. Arzu hanımın dediklerine yürekten katılıyorum. Hangi Sektörde olursanız olun birşeylerin tanıtımı yaparken kullandığınız materyallerin tanıtımını yaptığınız ürün ile alakası yoksa size gülerler. Ayrıca kendini geliştrimek isteyen biri...
  10. M

afiş

eğer firma ismi "çuhadar tesisleri" değilde "çuhadar" olsaydı bu konsept ile işin gerçek çok zor olurdu. Arzunun bahsettiği gibi dinlenme tesileri olduğunu anlayamazdık. Ayrıca dinlenme tesislerinde alışveriş gibi farklı aktivitelerde mevcut. Bu nedenle buranın kamyoncular için bir restaurant...
  11. M

menu Çalışması

casper için telif ödemeyi düşünüyormusunuz. Şayet düşünmüyorsanız casper karakterini bu şekilde kullanmanız sizin için bir risk
Yukarı Alt