menu Çalışması

Tepki
100
ilginç bir çalışma.
tamanını kendiniz mi çalıştınız?
menülerde kırım olmaz ama sormak ıstiyorum kırım var mı?
menüleri girmemişsiniz ama münülere ayrılan yerden çok
görseller dikkat çekiyor.
bu kafe nin bir adı yok mu?
casper'i çok fazla kullandığınız düşüncesindeyim.
ayrıca mesajınızda kullandğınızı dili anlamaya çalışıyorum.
lütfen türkçemize sahip çıkalım.
saygılar...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
aslında kafenin adıylada ilgili bişey sanırım:) casper'ın cafe ile ilgisini kuramadım, yani casper çizgi film kahramanı olduğu için:)ama genel olarak güzel bir çalışma, elinize sağlık

Tepki
0
evet tum çalışma benım... tum casperler benım çalışmam değıl, bır ıkı tanesı: fahrı olarak çalışmıs oldğm ajanstan almıstım menunun bır yaprağı daha var o reklam ıcın ayrıldığı ıcın o kısım eklemedım..
ve yazımalrdakı eksıkler oturmus olduğum pc geçıcı teknık sorun var ondan kaynaklarnıyor

cafe daha önceden logo olarak senbol olarak ta casper kullandıklarından yapabıleceğım başka bır sey yoktu özgur bır çalısma değıldı...

Tepki
100
flood (arka arkaya mesaj yazmak) yapmanızın da PC deki geçici arızayla bir ilgisi var mı?:D

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
bu işi bir not defteri yapıp kırtasiyelere dağıtsan anında satılır çocuklar için neşeli bir çalışma olmuş ama bir menü için olmamış, belki çocuk menüleri için bir menü tasarımı denirse uyar.

Tepki
0
sız toplanmısıınız savaşmı actınız
saolun fıkırlerınız ıcın gayet aydınlatıcı oldunuz tessekkurler....

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@ramazankeles

Yok arkadaşım olur mu hiç öyle şey, sana kimse savaş açmadı :) çalışman o kadar eğlenceliki yorumlarda biraz fazla eğlenceli oldu sanırım...

Casper ları biraz fazla kullandığın konusunda arkadaşlara katılıyorum. Birde ben menünün arka yüzünü merak ettim... Onu eklemediniz galiba... Uygulama üzerinde biraz titiz davranırsanıız daha iyi olur... Çünkü karışık görünüyor... görsellerin üzerine vektörler iyi oturmamış... Uğraş verdiğiniz belli... Emeğinize sağlık..

dhone

Üye
Tepki
1
sol kapak biraz karışık olmuş.Renk skalası renkli barkotlara benzemiş.Eline sağlık

Tepki
0
casper için telif ödemeyi düşünüyormusunuz. Şayet düşünmüyorsanız casper karakterini bu şekilde kullanmanız sizin için bir risk

Yukarı Alt