Arama sonuçları

1. Soner DİLEK

Akışkan Similasyon Çalışması

@ZxxxE olabilir sürekli denemeler yapıyorum farklı sıvı tekniklerine, buda onlardan birtanesi, amacım yayılan çikolatanın ürünün şeklini alması..teşekkürler
  2. Soner DİLEK

Akışkan Similasyon Çalışması

Ticari olmayan tamamen kurgusal bir çalışmadır
  3. Soner DİLEK

Çalışmalarımdan

Sketchup ve C4D-Vray ile hazırladığım 2 çalışmam... Yaşam Alanı Sabaha karşı balıkçılar
  4. Soner DİLEK

Ürün Tanıtımı

Beğenileriniz için teşekkür ederim...
  5. Soner DİLEK

"modern house" animation project (sample) © 2014

"Modern House" İsimli Mimari Animasyon Sunum Örneği Çalışması Programs: Sketchup 8, Lumion 3.0.1 Lumion Render Time: 4 days
  6. Soner DİLEK

Stop motion reklam filmi

Çalıştığım firma için hazırladığım "Ürün Yelpazesi" temalı stop motion reklam filmi çalışması, ilk kez deniyorum..
  7. Soner DİLEK

Helikopter manipülasyon çalışması

@Murat Vardar Teşekkür ederim üstad...
  8. Soner DİLEK

Fikir temalı manipülasyon çalışması

@Yunus Emre KURU Teşekkürler...
  9. Soner DİLEK

@b3krkdk Teşekkürler.. Dergi sadece görsel olarak hazırlanmasını istedi dergi kapağı derginin kendi tasarımcıları tarafından standart bir formatta hazır, seçilen görseli kapağa onlar uyguluyorlar bu yüzden kapağın full dizaynını bizler yapmıyoruz.
  10. Soner DİLEK

Dergi kapağı yarışması için hazırladığım Fikir temalı çalışma.
  11. Soner DİLEK

Helikopter manipülasyon çalışması

Görselleştirme yarışması için uyarladığım çalışmam (1. seçildi) Helikopter 3D Modeldir, KeyShotta Render İşlemini Gerçekleştirdim, Photoshopta Manipüle Ettim.
  12. Soner DİLEK

Profesyonel reklam hizmetleri

Yaklaşık 10 yıldır çalıştırmakta olduğum Soner Dilek Tasarım Atölyesi olarak Katalog, Dergi vb. masaüstü yayın tasarımları, özellikle inşaat sektöründe 3D modelleme ve profesyonel animasyon ile montaj çalışmalarıyla tanıtım ve sunum yapmaktayım. Lisanslı program ve materyaller ile çalışmaktayım...
  13. Soner DİLEK

Kağıt kataloğu

@Hakan Dağdeviren eyv
  14. Soner DİLEK

3D Bathroom Çalışması

@Hakan Dağdeviren eyv
  15. Soner DİLEK

Kağıt kataloğu

@Murat Vardar Murat bey; belki dediğinizde olabilir ama gördüğüm küçük kitapçık şeklinde idi her sayfası farklı kalınlıkta ve alt köşelerinde örneğin; 90gr parlak vs. gibi o kağıt hakkında bilgi yazıyordu..malum normalde elimizde dokunarak kağıdın gramajını anlamaya çalışırız bu şekilde kolaylık...
  16. Soner DİLEK

3D Bathroom Çalışması

@HEG37 Teşekkür Ederim
  17. Soner DİLEK

Kağıt kataloğu

Merhaba Arkadaşlar; Bugün matbaada kağıt kalitelerini gösteren her sayfanın farklı kalitelerde olduğu üzerinde kuşe kataloğu yazan bir kitapcık gördüm büyük kolaylık bana göre..fakat heryerde satılmıyor sanırım bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba nerede satılır yada direk satın...
  18. Soner DİLEK

Orman Parkı Animasyonu Çalışmam

@Aslı SAYILIR Teşekkür Ederim Aslı SAYILIR.
  19. Soner DİLEK

Soner Dilek Tasarım Atölyesi

Yaklaşık 10 yıldır grafikerlik yapmaktayım ve halen grafiker ve reklam koordinatörü olarak özel bir şirkette (otomasyon fabrikası) görev yapıyorum.. Kişisel web sitemden (çalışmalarımın çoğu yayınlanmamıştır) çalışmalarımı görebilirsiniz. www.sonerdilek.com sonerdilek.84@gmail.com
  20. Soner DİLEK

3D Bathroom Çalışması

Sketchup & Vray & Photoshop kullanılarak yapılmıştır. Uploaded with ImageShack.us
Yukarı Alt