1. buluşma resimleri

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
katılım az olsada hep beraber eğlenceli saatler geçirdik. amacımız grafikerler.org platformunu bizim evimiz gören arkadaşları daha samimi bir şekilde tanıştırmak ve kaynaştırmaktı.

Buluşmaya gelen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum,

Superturkishman , aytaç , burak

sleepy_beach , kayıtsız üye (soner)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
vallahi bayağı fotoğraf çekinmişsiniz:):) güzel bir ortam olmuş sizler için... inşallah bir dahaki buluşmaya kısmet:):)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
vallahi niye yalan sölim cidden kıskandım. ben neden istanbulda değilim diye. katılım arkadaşlarla canlı canlı tanışma fırsatımız olacaktı aslında sevgili adminimle öyle bir organizasyon düşünmüştük. bende toplantıya interaktif olarak katılacaktım ama..... ilk buluşma heyecanı sanırım adminim bazı seyleri unutmuş.....

bu resimde bulunan tüm arkaşlarıma teşekkürü borç bilirim. umarım bu birliktelik girek artar ve asla bozulmaz. sakın arayı soğutmayın arkadaşlar ikinci buluşmanın planlarını yapın. ben ikinciye mutlaka geleceğim.

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
Bir Sonraki Toplantıda Aranıza Katılmaya Çalışırım Arkadaşlar.Fotoğrafları Görünce Yanınızda Olamadığıma Çok Pişman Oldum.

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
merhaba arkadaşlar ,grafikerler.org un düzenlediği buluşmaya katılan herkesin ayağına sağlık
herkesin samimyetine candan inandığımı söylemek, azda olsak öz olduğumuzun inancında olduğumu belirtmek isterim .gelenlerin samimiyetine inandık, herkese teşekkürler.

Ndesign

Üye
Tepki
51
evet arkadaşlar umarım gayet hoş ve sıcak bir ortamda tanışma ve kaynaşma gerçekleşmiştir tabiki gönül gelmekten yana idi ama olmadı kısmet değilmiş bir başka zamana inş diyoruz kendinize iyi bakın byyy

Yukarı Alt