1. Istanbul Buluşması

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Site Buluşması

Üyelerimizin isteği üzerine İstanbul da ilk site buluşmasını düzenlemek istedik.

Değerli üyelerimizle 23 mart pazar günü saat 13:00 te İstanbulda toplanacağız.

Bütün Üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz. Buluşmaya Katılmak isteyen Üyelerimize
duyurulur..

Katılmak isteyenler bana özel mesaj atarak yada konuya cevap atarak isteğini
bildirebilir..

Herkesi aramızda görmek dileği ile..

Yer : İncirli / Bakırköy E-5 yanı

Adres aşağıdaki gibidir. Ulaşımı oldukça Kolay, Metrobüs, metro ve otobüslerle Kolayca ulaşabilirsiniz.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@zumrut

Teşekkürler, bekliyoruz seni arkadaşım mutlaka gel, bütün üyelerimiz davetlidir

Ndesign

Üye
Tepki
51
sevgili admin'im çok iyi düşünmüşsünüz biliyorsunki 2 kere gelmeme rağmen görüşemedik belkide site buluşmasında kısmet olacak, sizlerle olmak tan büyük haz duyacağımı belirtmek isterim inşallah orada olacağım, kısmetse 2 güne kadar Ankara ya gideceğim işim gereği, umarım 23 mart pazar günü yıllık iznimi koparırım :)

Tepki
2
:)ay ne güzel ya bende taa manisadan geleceğim inşallah,heycanla bekliyorum walla o günü,herkes gelir umarım ne güzel eğleniriz

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
Sevgili adminim.....

İstanbulda olmadığım için hayatımda ilk kez üzülüyorum. hem de çok üzüldüm. inan bana bu buluşmayı kaçırmayı asla istemezdim.

Güzel düşünülmüş harika bi proje. katılan tüm arkadşlarımı şimdiden sevgiyle ben ordaymışım gibi kucaklamak isterim. insallah 2. toplantıda sizlerle olurum.

bu buluşmada eminim ki sanal bir dünyada kurulan dostluklarımızı, reel yaşamda pekişerek daha da uzun soluklu, iyi ilişkiler ve artan sevgiyi getirir bizlere.

lütfen istanbulda bulunan yönetim ve üyelerimiz; mutlaka katılsın, katılın ki sitenin sizin için ne kadar anlam büyük taşıdığını hissedin ve emin olun ki bu buluşma sadece tanışma ve gırgır olsun diye yapılan bir muhabbet olmayacak sizin sayenizde.

Ve eminim ki sizler buna zaten izin vermeyeceksiniz.

forum; sadece sanaldan çıkıp reel bir ortamda yine devam edecektir.

hepinize şimdiden iyi buluşmalar diliyorum. sevgiyle kalın.

2. Toplantıda Görüşmek Tek Dileğim.... :)

Yukarı Alt