1. Istanbul Buluşması

Tepki
1
Gelmeyi cok isterdim ama bana brz uzak kalıooor :(

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
buluşmak için bence çok güzel bir yer... her türlü ulaşımla (deniz ve uçak hariç:D ) buluşma yerine gelebilirsiniz...!;)

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Buluşmaya sadece 12 gün kaldı, gelecek olan arkadaşlarımız ise;

Burak, Superturkishman, saydalan, sarya, greeneyes, admin, vuelve, satrol, sinistra, witchsila, aytac, dreamgirl, tugbakocak, barış_1907, sleepy_beach, ygmr87, mawiseda, pisuk, sarp230

Bunların dışında gelmek isteyen yada listede adı olupta gelemeyecek olan arkadaşlarımız en geç 20 mart perşembe gününe kadar bana haber vermeleri rica olunur.

DeathWhisp

Üye
Tepki
0
Arkadaslar bende 3 haftadan beri takip ediyorum gerçekten süper bir site grafikerler.org u. bende gelmek isterim en küçük benim galiba aranızda^^Hep abiler ablalar var ^^Yaş 15 ders çalışmaktan çok Ps yapıyorum bundan sonra aktif olucağım herhalde^^Ben Kadıkoyden nasıl gelirim buluşma noktasına?

Tepki
0
selam kardeş, kadıköyden cevizlibağa gelen halk otobüsleri var, cevizli bağda indikten sonra metrobüse bin, incirli durağında in. istersen sayın adminimizin verdiği resmide çıktı alabilirsin:D resim metrobüsten indikten sonra sana yolu gösterecektir:)

Tepki
2
arkadaşlar şimdi ne kadar güsel birliktesiniz,bende aranızda olacaktım ama malesef elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemiyorum o kadar çok üzüldümki ağlıyorum sinirden size iyi eğlenceler:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
vallahi bakalım,şu anda buluşma yerinde konuşup,sohbet ediorlardır...inşallah fotoğraf çekmişlerdir,buraya koyarlardı:)

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
bulusmanın il yarım saatinde oradaydım gercekten güzel bir ortam hos bir muhabbet vardı gelen gelemeyen herkese tesekkürlerimi sunarım aranızda uzun süre kalamadıgım icinde bulusma noktasındaki arkadaslarımdan özür dilerim

Yukarı Alt