3 adımda göz rengi nasıl değiştirilir? (Burada...)

merteral

Üye
Tepki
27
1-Gözlerimizi seçmek için aşağıdaki Tool`u seçiyoruz.

2- Zoom yapıp Gözleri ince ayrıntısına kadar seçin;

3-Image-Adjustment-Color Balance`den deneye deneye uygun renkleri verin..

Sonuç

Grafikemez

Üye
Tepki
2
Valla hanım efendi harikaydı daha bir harika olmuş ellerinize sağlık efenimm :)

Ben şunu hemen uyuglayayım kendi gözlerimin üzerinde bakalım aynı estetik başarıyı gösterebilecekler mi :)

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
göz rengine ek olarak gene aynı işlemlerle dudakları-kaşları ve göz çevresinide boyadım...:cool:

66zafer

Üye
Tepki
0
ya kaç numara verıon böle yapa bilmek için gözlere ya cok işime yarardı cok saol;)

66zafer

Üye
Tepki
0
yaaa yinee benn yaa bişe sorucamm ya ya ben yapıoruum ama kendı gözü gibi olmuorr senın yaptığın gibii lütfn yardım et bana=((

sMiLe

Üye
Tepki
0
@66zafer

Göz rengine verilcek değerler senin üzerinde çalıştığın fotoya göre değişir.Mesela farklı bi yöntem de deniyebilirsin,gözü seçtikden sonra yeni bi layer aç,brush tool la istediğin bi renge boya yalnız yeni açtığın layerda yapıcaksın bu boyama işlemini.Sonrada layers daki normal olan seçeneği değiştir,ordaki seçenekleri tek tek dene hatta :D Ben bazen böyle yapiyorum,özellikle saç boyamada güzel oluyor :eek: :eek:

U

User

Misafir
photoshopta göz ve dudak boyamam gerekirse bende boyayacagım yolu pen le cizip seciyorum. daha sonra da ctrl+b ile renklerle oynuyorum ama boyama yapmıyorum. en kalitelii böyle oluyor orjinal gibi duruyor. ayrı 1 zeminde yapıpta birleştirirseniz yukardaki gibi bariz bir şekilde gözükür..

Yukarı Alt