Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

Tepki
2
Merhaba arkadaşlar,

Şayet bu programın eğitimini alıp bir desinatör olarak piyasada çalışmak ve iş sahibi olmak isterseniz, size tam donanımlı bir eğitim almak isterseniz linkini bırakacağım kurum ile irtibata geçebilirsiniz; GSA Nakış Desinatörlük Kursu

Ayrıca Accurate hakkında sorularınızı, takıldığınız noktaları bu başlıkta sorabilirsiniz.

Saygılar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

mihrace

Üye
Tepki
0
selam accurate 4 proğramını öğrenebileceğim bir kurs var mı?özelliklede Bursa'da var mı? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Tepki
2
selam
Öncelikle hoşgeldiniz.
Programın türkiye dağıtıcısı Best firmasıdır. bu program için kurs veriyor fakat programı lisanslı alanlara eğitim verdiklerini bireysel eğitim vermediklerini biliyorum.ama yine de firmayla görüşmeniz sağlıklı olur.Yerleri istanbul merterde.
İnternet sitelerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.Firma ismi Best bilgisayar .

devin

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşım accurate programını best bilgisayar kurs veriyor bireysel olarakta veriyor programı lisanlı alanlara ücretsiz kurs veriyor bireysel olarakta iki hafta yarım şar gün olarak veriyor ücreti ise 400 euro dır

Tepki
2
benim Accurate hakkında bir sorum olacak..programı kendi kendime öğrendiğim için eos kadar iyi değilim ve bilmek isteğim bir şey var.
otomatik bir yazı yazdığımı düşünelim..fontunu boyutunu sıklığını ayaladım..daha sonra bunların parametrelerini değiştirmek istediğimde yazdığım yazının hepsini seçiyor..diyelim ki SWEET yazdım..S nin yerini değiştirmek yada koordinatlarının manuel değiştirmek istiyorum bunları neden ayıramıyorum..Space bastığımdad bütün kelişmeyi seçmesin istiyorum..yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim...
Saygılar.

sehirlim84

Üye
Tepki
0
@GreenEyes

program icerisinde yukarda sil seceneğinin yanıda aktif bölümü parcala simgesi var onu tıklıyorsun
tıklamadan önce yazıda olduğuna emin ol paşka yeri manuele cevirmiyesinn

Tepki
0
arkadaşlar benimde accurate yi öğrenmem gerek fakat programı bulamıyorum yardımcı olacak birisi yokmu.. sıkıldım artık gece çalışmaktan kurtulmak istiyorum.. lütfen ..

torukojin

Üye
Tepki
0
Günaydın arkadaşlar,

Accurate 4 ün menü açıklamalarını yapabilecek arkadaş var mı?

Saygılar...

Yukarı Alt