Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

Tepki
9
@GreenEyes
aslında senin yaptığından çok farklı bişey değil sadece F1 tuşuna bastığımızda çizdiğimiz hattı tıklayarak hepsini veya birkısmını seçebiliriz.seçili kısım maviye dönecektir. 1 tuşuyla hattın yönünü değiştirebiliz yada mouse un sol başlangıç sağ bitiş yerini belirleyerekte seçebiliriz.eğer başka bir yerinden başlayıp hattın tamamını seçeceksen hattın üstünde istediğin yere gel ve çift tıkla burdan başlayıp aynı yerden biter.aplikeli işlerde sıralı yazı veye benzeri çalışmalarda tekrar başa dönüp işlemeye başlamaktansa bu şekilde daha kolay olur umarım,hemde aplike üzerinde oluşacak boş batışlara mani olur.

Memet Akif

Üye
Tepki
0
merhaba ya kardeş bu accurate programını indirdim ama açılmıyor yardımcı olurmusun

Memet Akif

Üye
Tepki
0
@dream058238

merhaba ben accurate 4 programını indirdim kurdum ama açılmıyor ekranda hasp not fount yazıyor yardımcı olursan sevinirim

Tepki
0
accurate 4 programını diz üstü bilgisayara yükldim ama programı açamadım... visatayla uyumlu değildir dediler... eos-2 yi yükledim çalışıyor ama bilgisayarda disket sürücüsü olmadığı için accurate 4 desenlerimi açamadım... cd 'ye yükledim manuel olmasın desen üzerinde oynama yapabilmek için ama eos'ta açamadım...ne yapmamı önerirsiniz???

Tepki
0
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum. ben 6 senedir accurate kullanıyorum ve bu işte iyi olduğumu düşünüyorum. yanlız size sormak istediğim bişi var şu an piyasa çok mu kötü yada benim dolaştığım yerlerde mi sorun var. tabi istanbul avrupa yakasından bahsediyorum. yaklaşık 2 aydır iş bulamıyorum yardımcı olacak bi arkadaş olursa minnettar kalırım. şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Tepki
9
@Engin Yoğurtçuoğlu
işler çok fena sanırım birkaç ay daha boşta kalacaksın.ben şimdiden yapabileceğim başka işlerde bakıyorum

Tepki
0
@Emre Akgül
aslına bakarsan bende meslek değiştirmeyi
düşünüyorum web tasarım kursuna başlamak üzereyim ama onda da kararsızım:confused:

Memet Akif

Üye
Tepki
0
@GreenEyes

merhaba bende lisanslı accurate dört var ama diskete desenleri bi türlü yükleyemiyorum yardımcı olursan sevinirim

Memet Akif

Üye
Tepki
0
merhaba bende lisanslı accurate dört var ama bunda disketime desenlerimi zsk olarak bi türlü kayıt edemiyorum yardımcı olursan sevi,nirim

Yukarı Alt