Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

de_sen_ci

Üye
Tepki
0
@torukojin

menu derken takildigin yeri sor cevapliyim arkadasim

de_sen_ci

Üye
Tepki
0
@feride erten

cd kurulumunda mutlaka bir hata yapmissindir yoksa butun windowslara uyumludur accurate desenini eos da acmak icin her hangi bir makina formatinda acabilirsin ornek dst zsk paff gibi

de_sen_ci

Üye
Tepki
0
@Memet Akif

ulralock dosyasinin icindekileri kopyalayip c program files accurate bin dosyasinin icine yapistir calisir ama eger sirketinin durumu iyise lisansini aldir
hem sorunsuz calisiyo hemde yeniliklerinden faydalaniyosun

d4ywolker

Üye
Tepki
0
accurate programı acılıyor dolumyerıne gelınce yarıda duruyo ve arsıv/datebase/defıne.db dıye hata cıkıyor tamam dıyosun program acılıyor dısktekı desenlerı goruyorum fakat arsıvdekı desenler yok gozukmuyor kurulumdanmı kaynaklanıyor cozemedım .arsıvdekı dosyalarda yerınde defıne.db degılde defıne dıye bı dosya var yanlız cozemedım sıltı benı yardımcı olan varsa sevınırım

equaL

Üye
Tepki
0
Accurate 4 ile Bi yazı Yazıldığında Harflerin Boyutu Aynı Çıkmıyor Gerek önizleme de Gerekte işlemesinde Bunu Nasıl Düzeltebiliriz ?

Tepki
0
:confused: Merhaba arkadaşlar kısa bir süredir foruma göz gezdiriyorum. Hayırsever İNSANLARIN birbirleriyle yardımlaştığını görmek hoşuma gitti. Ben accurate programını yıllarca desencilere desenlerimi yaptırırken göre göre amatör olarak öğrendim. Bir iki senedir kendi desenlerimi kendim yapıyorm. Ama parametrelerden bazen sorunlar yaşıyorum. Parametreleri tam detaylı resimli ( sargı,çiniğnesi,pul,vb.) pencerelerindeki her bölümün ölçülerini ve ne işe yaradıklarını anlatabilecek arkadaşlara şimdiden TEŞEKKÜR ederim. :confused:

Yukarı Alt