Accurate ile bu nakışı nasıl yaparım ?

Tepki
9
bukadar eleştirene kadar cevabını yazsaydınız daha iyi olmazmı.bilginizi paylaşmak içinmi yoksa dalga geçmek içinmi kullanıyorsunuz

Tepki
3
@Emre Akgül

Arkadaşım bir dalga geçme!!! lafı dolaşıyor sürekli ama ben bunu anlayamadım? neden dalga geçeyimki buranın paylaşım platformu olduğunu ve bilgi paylaşmak birbirimize yardımcı olmak için olduğunu biliyorum,

Tepki
9
@Halim Hakan Tuna
dostum sözüm sana değildi.ben sana karşı arkadaşların tavrını anlatmaya çalıştım.kavga etmeye gerek yok.herkes becerisi kadar desen yapsın.kimseyi küçük görme lüksüne sahip değiliz.:eek:

Tepki
28
@Emre Akgül
bu benmi oluyorum:confused:bendalga geçtiğimi düşünmüyorum arkadaşın yardım istediği konuya bakıyorum verilen desende düz dikiş ve dekoratif dikişten başka bir şey yok ve basit bir çizim desen yapıyorsa bunu nasıl yapamaz diye düşününce insan sanki şakaymış gibi geliyo ama olabilir işin başındadır ben algılayamadım demekki yardım isteyipte vermezsek sorun var demektir yoksa dalga geçmek yada büyüklenmek ne haddimize adamlar 90lı yıllarda bu proğramları tasarlamışlar 8 senedir bilfiil bırakmaksızın kullanıyorum halen öğrendiğim şeyler var ben gerektiği kadar yardımcı olduğumu düşünüyorum.
aslında sorun bilipte halen yardımcı olmayanlarda olsa gerek.
ortalardan 3-5 dakka ders videosu koyup o da ahkam kesmemeli diye düşünüyorum
ayrıca her çiçekten bal alır gibi ayda bir girip bir laf sokup kaçmakta hoş olmasa gerek
yardım istendiğinde etmeyen utansın daha ne diyeyim

@Elvan Yıldız
-------------------------------------------------------------------------------------------------
bunun çok basit olduğunu bende biliyorum ve biz firmamızda halk oyunları kostümü yapıyoruz accurate ile süzene ve kordone ben bu deseni nasıl yaparım derken zincir dikişi diye bir şeyden bahsediyorlar onu yapamadım accurate ile ama eos kurdum ve eos ile bunu yapmak mümkün ama accurate ile zincir dikişi denilen olayı anlayamadım sizde haklısınız çünkü belki örnek yanlış oldu bu örneğide internette buldum zaten ben zincir dikişi ile ne demek istediklerini anlayamadım saygılar.....
--------------------------------------------------------------------------------------------------
bukadar eleştirene kadar cevabını yazsaydınız daha iyi olmazmı.bilginizi paylaşmak içinmi yoksa dalga geçmek içinmi kullanıyorsunuz
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
konuyu iyi takip etmemişsiniz gereken yardım yapılmış idi arkadaşta saolsun teşekkürünü etmiş idi yani ortada ne kavga nede gerginlik var (bu nasıl bir algılama???)
ben dalga geçildiğini düşündüm, çünki bazan niyeti iyi olmayan bazı arkadaşlar sansasyonel bir başlık atıp içeride bir bardak suda fırtınalar koparttırıp kaçıyorlar örnek vatandaşın biri isteyene istediği desen yapılır bedava diye bir konu açtı bakın içine bom boş istenen leride yapmadı bir iki karalama çizim yapmış(resmen cin ali ben daha iyi yapıyorum anlamıda değil bakmanız gerekiyor söz yetmez anlatmaya).
konununda -sözününde arkasında durmamış bu arkadaş ,ben burada öyle bir durummu var acaba diye konuya biraz şüpheci girdim ama öyle deilmiş sorunda yoktu zaten
açıklama gereği duydum saygılar sunuyorum kolay gelsin iyi paylaşımlar diliyorum

Tepki
0
bir yorumda ben yapam bu desen ozel dikişli özel dikişli bir dsenin uzerinde oynama yapmazsin ayrıca bunun çizimi çok basit 2 dakkalık sey

necm

Üye
Tepki
0
kimseyi acemi diye itham etmemeliyiz herkes çekinmeden istediğini sorabilmeli herkes her konuda iyi olamayabilir arkadaş eos 2 yi bildiğini söylemiş accurate sormuş cevabını veren arkadaşlara teşekkürler

Tepki
0
@Halim Hakan Tuna

makroyu seç parametrelere(q) gel objenin üzerine çift tıkla makro kütüphanesi açılacaktır orda kaz ayağı(chan) vardır seç onu aşağıdan genişliğini yüksekliğini ayarla ve tamamdır.çok basit birşeydir bu.eğer yapamadıysan sana yapıp gönderebilirim.

Tepki
0
ben bu dikişi sürekli kullanıyorum accurate 4 te var sen makro yu seçiceksin E VE q yapıcaksın kendi kütüphanesinde mevcut senin haricen çizmene gerek yok.

Yukarı Alt