Accurate ile bu nakışı nasıl yaparım ?

bartex

Üye
Tepki
0
arkadaşım zincir dikişi bu accurette kütüp hanende kayıtlı değilse şöyle yap normal dikiş seçenekten temeli seç resimdeki birtane üçgenin ölçülerini al ve hr kenar kaç baış yapmış ona bak sonra boş bir sayfada aldığın olçüye ve batış sayısına göre yap sonra bu üçgeni seç sağ tıkla kütüphaneye renkleriyle kaydet daha sonra makronun temelini seç ve bir çizgi çiz çizgiyi onayla E ve q ya bas parametrelerden bu çizimlerin penceresi var orayı çift tıkla bu desenlerin kaydolduğu pencere çıkacak buradan bu üçgeni bul onayla daha sonra deseni oluştur bu arada parametrelerden ölçülerle öynayarak desene ayni görüntüyü verebilirsin hadi sana kolay gelsin

enver27

Üye
Tepki
0
ya kafa buluyor şimdi en kötü desenci bunu bilir ya ben 10 yıl önce ilk öğrendiğimde bile hemen bunu yaptım :))

Tepki
0
iyi günler ben evde nakış yapan biriyim kolaylık olsun die sınger futura ce 350 makinesini aldım ama desenler hep aynı daha farklı desen yapmam için program almam gerekiyomuş hangi programları önerirsiniz birde programları öğrenmek çok zormudur bilen arkadaşların konuyla ilgili cevaplarını bekliyorum saygılarımla

Yukarı Alt