accurate?

accurate

Üye
Tepki
3
merhaba arkadaslar accurate 4 hakkında bır soru sormak ıstıyorum accurate 4 nakıs programında yapılan desenlerımızı ınternet yoluyla gonderım yapabılıyormuyuz?

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Bu Bölümden sorumlu arkadaşımız Şunda işlerin yoğunluğundan dolayı çok az online olmaktadır. en kısa sürede sorunuzun yanıtını alacaksınız arkadaşımızdan..

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
benim tamamen konum dışı ama internet yolu ile bilgisayar ortamında kayıtlı olan herşeyi transfer edebilirsiniz.

göndermek derken dosya transferinden bahsediyorsanız bu mümkün. ama başka bi şey anlatmaya çalışıyorsanız konuyu az daha açarsanız araştırmak isterim.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
peki şunu bir dener misiniz lütfen. nakışınızın olduğu dosyayı veya varsa dosyaları bir sıkıştırma programı ile (mesela winzip veya winrar gibi) bunları arsivleyerek dener misiniz.....

accurate

Üye
Tepki
3
denedım ama olmuyor:( klasoru actıgımda nakıs goruntusunu goremıyorum yınede vermıs oldugunuz bılgıden öturu tesekkur ederım

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
rica ederim. o zaman kulladığınız programda desenleriniz dışa aktarım özelliği (EXPORT) var ise çeşitli formatlarda dönüştürerek deneyebilirsiniz. mesela .eps, .cmx gibi formatlar olabilir.

Yukarı Alt