Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

N30wh1t3

Üye
Tepki
1
Wallaha ben ufak ve biraz gif lik verdim arka plan neden siyah olmadı dersenz yukarda CTRL + I bas diyor baasıyorum basıyorum olmuyor bende böyle birşey yaptım :p

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
dersi harfiyen uygulaman lazım o zaman siyaha dönüşecektir arka fon. ama böylede hoş olmuş ellerine sağlık

seyhan

Üye
Tepki
0
Sevgili admin yeni üye oldum hiç bir bilgim yok fakat inanılmaz meraklıyım grafikerliğe. Sıfırdan başlayabileceğim hangi dersi önerirsin bana öncelikle ? Derslerine baktım ama doğal olarak pek bişey anlayamadım.Anlatıma başlarken şu özelliklerde bir sayfa açın diye başlıyorsunuz genelde , bu sayfa nasıl açılıyor ve ben nerden nasıl başlamalıyım ? Bana yol gösteren olursa çok sevinirim ....

Tepki
7
seyhan photoshop bölümündeki her dersi yapabilirsin.menülerin yerlerini falan zamanla öğrenirsin.ilk basta bulmakta zorlanabilrsin.sabit konular biraz daha ileri seviye için.bütün konulara bak kolay gelenlerden basla.yeni bir dosya açmak için File Menüsünden New işaretlemelisin.sonra açılacak sayfa ile ilgili özellikler analtımda verilmiştir.layeler sağ allta layers menüsündedir.Bİraz kurcalarsan bulablirsin.Ayrıca photoshop dersleri bölümünde yeni baslayanlar için anlatımlar var ilk önce onlara bi gözgezidr

Yukarı Alt