arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

accurate

Üye
Tepki
3
tasarımlarımı begendıgınıze sevındım sızınde tasarımlarınızı umarım formumuzda gore bılırız...

accurate

Üye
Tepki
3
senelerdır calıstıgım desende hata buldunuz ya .) bısey dıyemıyorum desenın prınt goruntusu bu ıslenmısınde kusuryok zaten bundada yok :D benım yaptıgım hıc bır desende kusur bulabılecegınıde sanmıyorum bos yere karalama yapmayınız... 8 yıllık panccıyım sıteye koydugum desenlerde 2 gunluk panccıların calısmıs oldugu desenler degıl!

kerso

Üye
Tepki
0
@accurate

bnde 10 yasımdan beri bu işin(nakıs-desinatörlük) içindeyim, marifet yıllarda değilde boşuna bi tatrısma ortamı olusturduk yav,

accurate

Üye
Tepki
3
haklısın marıfet yıllarda degıl gıbı gorunuyor ama nedense herzaman gecmıse dayalı olarak yıllar soruluyor :) musterı kac yıllık desınatorsun dıyor :D sanırım ondan sorulan sorularda gecmıse dayalı olarak tecrube ve senelık bırıkım aranıyor

Tepki
28
desenler güzel diyecem ama biz milletce güzele güzel diyemiyoz bizim olmadıkça:D keşke paylaşıma atabilseydin hem nakış simülatöründe izlediğiniz yolu vede parametrelerini daha yakinen görebilirdik vermişsenizde ben göremedim unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır

Tepki
9
desenlerin güzel olmuş.bişey soracağım hiç emitasyon desenleri çalıştınmı.batışlarına kadar aynı olmasını isterler.kızma ama bence sargı,çin iğnesi gibi doldurularak yapılan desenleri yapmak zor değil.tasarım yapabildiğin için başarını kabul etmemek mümkün değil.tebrikler

Yukarı Alt