aşkıma logo

hellkeys

Üye
Tepki
0
sizce bu logo nasıl olmuş yada eksiklerine yardımcı olursanız sevgilime bir süpriz yapıcam ve güzel bir logoya ihtiyacım var

xblack

Üye
Tepki
34
Dostum aşkını karartmışsın. Ne oldu kırmızı pembe renklere. Çizim hataları çok bariz. Bence aşkına daha güzel bir şeyler yap. Teşekkür ederim.

hellkeys

Üye
Tepki
0
daha güzelini yapmak iin sizden eleştiri istiyorum işte teşekür ederim gene de çok çalışmam lazım çokk :) renkleri değişicem ama uyumlu nasıl renler kulanmam gerek bide şekille yazı oturmuşmu sizce şekli düzelticem

sebograph

Üye
Tepki
9
konuyu ilk açtığında yorum yapmadım çünkü çok kötü olmuştu başkalarının değerlendirmelerini bekledim aşkın için bişeyler yapmaya çalışıyosun bu kadar kötü olamaz diye düşündüm ama bence sen bunun şekli üzerinde biraz düşün daha farklı bişey yapmaya çalış ikinizin bi kalbe bağlanması güzel ama senin ismin altta olabiirdi mesela yada daha başka bi çalışma biliyorum bu çalışma bana aşkı pek anlatmadı emeğin ve paylaşımın için teşekkür ederim

hellkeys

Üye
Tepki
0
yorum için teşekür edrim faklı bir çalışma bir türlü aklıma gelmiyo erkeğin ismi üste olur dimi :) fikir yada bir başka şekil yardımcı olursanız en güzleni yapmaya çalışıyorum ama acemi işi bu çıkıyor elimden ilk logoda göz zevkinizi bozdum için özürdilerim

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Gri ve Siyah renk... Çalışmanızı karartmış, sevginizi göstereceğiniz bir çalışmaysa bu bence daha canlı renkler seçmeniz gerekiyordu. Ayrıca el yazısıda pek hoş olmamış, üzerinde çalışılması gerekiyor

Yukarı Alt