Bende geldim, hoş geldim mi :)

skocak

Üye
Tepki
0
Burada sizlerden öğreneceğim birçok konu olduğunu düşünyorum; bilgilerinizi harddiskime kopyalayacağım. Kabul mü :) ?

skocak

Üye
Tepki
0
Teşekkürler;
Kuralları okumuştum; fakat kurallarınıza uygunsuz bir cümle kurduğumu ya da davranış sergilediğimi düşünmüyorum. Neden böyle bir hatırlatmada bulunduğunuza bir anlam veremedim, yazmış olduğum yazıda renk kullanmış olmam mı kurallara aykırıydı. Lütfen bilgilendirir misiniz?

Tepki
100
mesaj içerisinde renkli harf ve büyük harf kullanmak etik açıdan uygun değildir.
saygılarımla...

skocak

Üye
Tepki
0
Kurallarda ben böyle bir açıklama göremedim. Lütfen varsa hangi madde olduğunu söyleyebilir misiniz; eğer yoksa da yeni bir madde eklerseniz çok iyi olur. Çünkü aranıza yeni katılan birisi olursa ve bu şekilde uyarılırsa benim gibi ne olduğunu şaşırabilirir.
Size de saygılar

Tepki
100
bazı şeylerin kanunda yeri olmasına gerek varmı?
örf adetlerimiz gibi...
renkli harf yada büyük harf dikkat çekmek için kullanılır yada bağırmak anlamı taşıdığı için,
etik açıdan uygun değil dedim.

skocak

Üye
Tepki
0
Halısınız bazı konuların kanunda yerinin olması gerekmiyor ve eğer ki sizde bu düşünceyi savunuyor ve bana açıklama olarak @emine_x4 böyle bir yorum yazıyorsanız. Düşünceleriniz yazdıklarınıza tezat düşmüyor mu sizce?
Sadece yazdıklarınıza yorum getiriyorum ve bazı konuları anlamaya çalışıyorum; umarım yanlış anlaşılmam :)

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Hoşgolediniz,

Forum kuralları okudum demişsiniz fakat burayı gözden kaçırmışsınız.

14-) Sanal ortamda Büyük harf bağırmayı simgelediği için; mesajları büyük harfle yazmak ve kalın (bold) yazı yazmak yasaktır.

6- Görüntü kirliliği oluşturduğu için forumda renkli yazı yazmak yasaktır.

Yukarı Alt