Bi zahmet yorumlayın - eleştirin

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Bi müşterimiz için hazırladığım logo.. Eleştirilerinizi bekliyorum henüz teslim etmedim.

Tepki
100
siyah ve beyaz zamindeki görüş farkını görebiliyorsunuz umarım.
dolayısı ile logoyu daha spot renklerde çalışmalısınız.
ayrıca vektörleri siz çizmişseniz çok karmaşık ve ilgisiz kalmış.
saygılar...

Tepki
25
desen çok karışık duruyor sadeleştirmelisin ayrıca yazı fontunu beğenmedim daha farklı bir font seçmelisin ve dinana daha büyük olmalı diye düşünüyorum.. nacizane fikrimdir ellerine ve düşüncene sağlık...

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
@Burak Hüseyin

Termal'de yeni açılan bir HOTEL, yıldızı yok, bulunduğu yerde bol bol yeşil alan ve eski yapılar mevcut, yuvarlaklar kareler kullanmaktansa tribal desenler kullanarak tarihi bi hava yaratmak istedim açıkçası. Ama Emine hanım haklı siyah ve beyaz zemindeki farkı görüyorum, biraz daha efekten yoksun bırakarak tekrar çalışıcam, hepinize sonsuz saygılar..

Tepki
10
bende Dilek arkadaşımıza katılıyorum. fontu değiştir ve daha büyük kullan bu fontla hotelin adı okunmuyor ki bu logoda çok önemlidir. asıl vurgulanmak istenen ordaki desen değil hotelin adıdır bunu düşünerek görseli küçük kullan yada ikinci planda tut derim, kolay gelsin...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bence renk pek uymamış, font okunmuyor..
Ayrıca desen de karışık durmuş.

Yinede emeğinize sağlık

Tepki
5
Karışık Tasarımları severim... Ama bu bir otel ve logosunu peçetelerine bastırtmak istedi nasıl bir manzara çıkar sizce... Tramla verilen tüm ayrıntılar yok olup gidecek... Ayrıca ismin ön planda olması gerektiği konusunda ben de arkadaşlara katılıyorum...

Yukarı Alt