...Bıdı Bıdı...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Sen de çok sabırsızmışsın :) Ben vazgeçip gidene kadar kovalıyorum, öldürmek bana göre değil, bazılarının ilgi almanına girmesi çok kötü :) ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Çok fenasın nasıl anlamışsın olayı. Kovalamak derken peşine düştüğüm yok tabii ki sadece elimi sallayıp gitmesini sağlıyorum. İnatla geri geliyor ama benim kadar inatçı bir sineğe hiç denk gelmedim :) Bazıları benim bu huylarıma deliymişim gözüyle bakıyor ama olsun evcil olmayan hayvanlara da zarar zerilmesine karşıyım. Onlar da can taşıyor ve istediklerini anlatamıyorlar bile, onlara da yazık ...

Tepki
234
Ben de oturduğun yer ve çevresini kastetmiştim zaten.. Kendimi düşündüm bir an.. Her elimi kolumu sallayışım, ya masadaki bardağa, ya kalemlere, ya dosyalığa ya da başka bir yere çarpıyor... Dolayısıyla sakin durmazsam, bir sinek yüzünden güzelim (!?) ortamımı berbat edeceğim.: ))

Sinek, böcek konusunda hayvanseverlik kavramımda biraz esnek davranıyorum, elimde değil.: ))

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Allah'a şükür öyle sakar bir yapıya sahip değilim. Ellerini sallarken boşluğa doğru sallaman yeterli sinek nereden bilecek ona mı sallıyorsun, ortaya mı? :) Güzelim oratımda neler varmış da "güzelim olmuş merak ettim? Klasik bir monitör, kalemlik, takvim, not kağıtları, delgeç, zımba vs. kırtasiye malzemelerinden farklı ne var? ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Tek başına mı çalışıyorsun? Hani insanlık namına seni emanet edecek biri olmalı yanında :) Yoksa ofiste kendi kendini yaralayan ilk insan olarak tarihe geçme ihtimalin yüksek :) ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Günlerin eğlenceli! geçtiğine şüphem yok :) Kıskandım şimdi (diğerlerini) :) ... Benim yanımda kimse yok ama tek başıma bile kalabalık olabiliyorum :) ...

Yukarı Alt