...Bıdı Bıdı...

Tepki
234
Ne güzel soyadın var.. Hiç yakıştıramadım sana.: )) Aksi, huysuz bilirim ben seni..: )))

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
İltifatın için teşekkür ederim. Ne demişler: "nasıl bakarsan öyle görürsün" :) En azından umut vaat ediyorum ama yakında sana bile yetişebilirim :) ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Akşama pek bir şey kalmadı sabret, bugünler de geçer. Sürekli oturmak insanı daha çok yoruyor, kısa bir yürüyüş insanı kendine getirir, deneyeblirsin... C4D'yi kurcalıyordum bir tarafta, modeli çizdim bitirdim kaplamalar istediğim renk çıkmıyor delirmek üzereyim :) ...

Tepki
234
Çay ve kahve de olmasa zaten kalkacağım yok.: )))

Hiç bulaşmadım o programlara ben... Corel ve ps arasında gidip geliyorum.. Nasıl zevkli mi delirtme kısmının dışında?: )

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Çok zevkli programlar, delirtmesi bile ayrı zevkli ama tek sıkıntı biraz detaya girdiğin zaman pc aşırı kasıyor. Pc kasıldığı zaman ben daha çok kasılıyorum, o zaman sıkıntı başlıyor. Bana zaten aşırı detaylı gerekmiyor başlangıç seviyesi işimi görüyor ama ben meraktan kurcalıyorum. 3Ds Max ile C4D arasında gidip geliyorum hangisini daha çok kurcalasam karar veremedim :) ...
Çay kahve olmazsa akşam bile olmaz saatler çakılır kalır :) ...

Tepki
234
Hiç ilgimi çekmiyor açıkçası.. Ama onlarla yapılan şeyleri incelemeyi seviyorum.. H.D. isimli arkadaşın çalışmaları zaten apayrı... Zeka, hırs, istek falan ile bir yere kadar, sevmeli bir de..

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Sevmeden zaten hiç bir şey olmuyor. H.D.'nin çalışmaları her biri ayrı başarılı. Ben O'nun kadar iyi çizemiyorum ama sorduğum sorularla deli etmeyi başarabiliyorum :) Çok şanslı ki eskisi kadar sormuyorum şimdi vakit buldukça karıştırıyorum olursa oluyor olmazsa farklı bir yolla hallediyorum. :) Bu saatlerde bazenbeynim duruyor bakar kör oluyorum zaten o saatten sonra kimseye bir faydam dokunmuyor :) ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Niye? Şaşırttın beni bu saatte içilmez olur mu? Şimdi kahve ve yanına ney veya kemandan hafif bir fon müziği şahane olurdu. Bir kahve versinler 5 saat daha çalışırım :) ...

Yukarı Alt