...Bıdı Bıdı...

Tepki
234
Nasıl bir enerji var sende? Kemanı da neyi de çok severim aslında ama bugün ikisini de çekemem.. Metallica dinliyorum.. : ))

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Senin yerinde olsam ben de Metalic'a dinlerdim. Heavy Metal'i ya çok yorgunken ya da çok çoşkuluyken dinlerim, bu şartlarda süper gider...
Bende enerji filan kalmadı kendimi gideceğim yere kadar sürüklüyorum ancak, eskiden çok daha hareketliydim...
Keman sesine bayılırım özellikle taksimlerde her nota bir yerlere dokunup geçiyor ya, ayrı bir keyif veriyor. Müzik ruhun gıdasıdır diye boşuna söylenmiyor. Müzik olmadan canım çok sıkılıyor ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Müziğin her türünü severim, moral durumuna dinlediğim tür değişir ama mutlaka bir şeyler dinlerim...

Tepki
234
Sağol ya, sen de olmasan sesimi kimselere duyuramayacağım..: ))

Hani Ps'de satır aralıklarını açmak için bir pencereye ulaşıyoruz, o pencerenin benzerine corel'de ulaşmak mümkün mü? Bir katalog var elimde, bir sürü de yazı.. Tek tek uğraşamam, neresidir bunun kısayolu?

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Corel'de F10 tuşuna basman yeterli. Sol taraftaki aşağı yukarı, sağ taraftaki sağa sola doğru açmana yardımcı olur. Çıkan okları tutup çekmen gerekiyor... (Arasını açtığın yazıyı kopyalayıp diğer yazıları bu yazıyla değiştirirsen diğer yazıların da aralığı aynı olur)

Yukarı Alt