Bilboard Tasarımı

xblack

Üye
Tepki
34
Yapmış olduğum bilboard tasarımı teşekkür ederim.

Tepki
100
@xblack

siz daha önce yazmışsınız. evet "kontrol"
iyi çalışma kaliteli ellerden bu çıkmalı diyorum... :)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
Geleceğinizi kontrol etmek sizin elinizde....

bu sloganla kullanılan resim pek uyuşmamış...

bu resme bakınca

"yetişkin olan, ergenlik çağına gelen yavrularınızı anca biz zabd edebiliriz"

kusura bakma ama cidden oyle.

ikinci dikkatimi çeken şey ise kurumun kimliğine uygun karekterler kullanılmamış

üstteki slogan için söylemiyorum ama firma isminin kurumsal kimliğinde belirlenen karekteri bu değil. buna dikkatini çekerim....

xblack

Üye
Tepki
34
@aDoBe

Dikkatiniz için teşekkür ederim. Çok dikkatlisiniz. Sırayala cevaplıyayım. Sloganı öylesine bıraktım. Bu taslak olan çalışma. Yani sınav sonucu açıklanmadan evvel ön hazırlık yaptık. Sloganı sonra değişti zaten. Yani müşteriye fikir amaçlı sunuldu. Şirketin kurumsal kimliği çok kötü arkadaşım. Ben beğenmediğimi değiştiririm. Hem bilborarda uygun değildi. O yüzden değiştirdim. Teşekkür ederim.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
bu bilboard çalışmasınız fen bilimleri derhanesi genel merkezi mi onaylıyor....

"Şirketin kurumsal kimliği çok kötü arkadaşım. Ben beğenmediğimi değiştiririm"

bu söyeleminiz zaten baştan yanlış bence. en azından bunu kurum kimliği olarak kabul eden insanlara değilse bile bunu hazırlayan grafikere saygılı olalım derim ben.....

eğer herhangi bir şehirde bulunuyorsan ve orada temsilcilerinden geliyorsa bu iş bunu ne onların ne de senin değişme ve yargılama gibi bir hakkın olamaz..

ikinci bir husus

kurumsal kimlikleri oyle çokda karışık değil. Benguiat tarzı bir font yazı karekteri.

bende gaziantep'te bu dershanenin tüm afiş ve deneme sınavı işlerini yaptım ve genel merkezden gelen dosyanın dışına çıkmadım.

müşterim dışına çıkmak istediği anda öncelikle ben müdahele ettim.

ben bu konuda iyi kararlar vermek lazım. düşünmek lazım.

xblack

Üye
Tepki
34
@aDoBe

O yazı karekterini bulamadığımdan değil. Ben beğenmedim. Dershane Müdürüne de ilettim sorunu değiştireceğim diye ve değiştim. Alan memnun satan memnun belki genel merkezde farkına varır değişir.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
Profesyonel bir yaklaşım değil bu....

bunun takdiri ve analizi senin görevin değildir.

ben bunu söylerim, geçerim. konuyu dallanıp budaklandırmanın anlamı yok.

yanlış. kural dışı bir çalışma. o yuzden sıran basit bir corel çalışmasından öteye gitmeyen bir çalışma.

işe ve müşteriye hatta kuruma yaklaşımızı ise söylemeye zaten gerek yok, ortada o....

10 üzerinden 2

kolay gelsin

xblack

Üye
Tepki
34
Önce yazıklarımı okusaydın zaten bu konu dallanıp budaklanmayacaktı. Sizin bana puan vermenize gerek yok. Siz kendi tasarımlarınızı yayınlayında bakalım görelim. Ben yeterince puan aldım. Kafana takma.

Yukarı Alt