Birinin yüzüyle oynama ( resimli anlatım )

Tepki
10
Eline sağlık... Paylaşımdan istifade ettim..Teşekkürler...

Tepki
0
Öncelikle ders için teşekkürler bende yaptım da burasını anlamadım

Şimdi yeni bir layer oluşturun(CTRL+SHIFT+ALT+N ile)
Buchet tool yardımıyla layerı #7d5c39 ile doldurun
Daha fazla detay ekleyebilirsiniz. Liquify tool ile oynayabilirsiniz.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Şimdi yeni bir layer oluşturun(CTRL+SHIFT+ALT+N ile);
Burada yeni bir layer oluşturmanızı istiyor hatta tuşlarınıda vermiş kolaylık sağlasın diye..

Buchet tool yardımıyla layerı #7d5c39 ile doldurun;

Paint Bucket Tool yukarıda gösterdiğim araçtır. Bu aracı seçin ve renk seçerken kırmızı ile çevrili yeri #7d5c39 ile doldurun..

Daha sonra isteğinize bağlı olarak Filter<Liquify seçenğini seçin ve oradan ayar yapabilirsiniz..

Liquify menüsünde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz, Yukarıdaki sadece örnektir:)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.. İyi çalışmalar..

Tepki
0
arkadaşım çok teşekkür ederim yardımın için yeni layerde sorunum yok burda sorunum var yeni layer açıp içini dolduruyorum aşağıdakileri yaptım olmadı

Buchet tool yardımıyla layerı #7d5c39 ile doldurun;

Paint Bucket Tool yukarıda gösterdiğim araçtır. Bu aracı seçin ve renk seçerken kırmızı ile çevrili yeri #7d5c39 ile doldurun..

Daha sonra isteğinize bağlı olarak Filter<Liquify seçenğini seçin ve oradan ayar yapabilirsiniz..

Liquify menüsünde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz, Yukarıdaki sadece örnektir:)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.. İyi çalışmalar..[/QUOTE]

:(:(:(

Tepki
0
paylasımlariçn saolun..

ilk resim biraz daha gercekci olabilirdi diye düşünüyorum.. kabalık olarak saymayın..

ama ders anlatım bir numara idi..

emeğinize tesekkürler...

Tepki
25
Ömer bey güzel bir anlatım ve güzel bir uygulama örneği sergilemişsiniz anlatımınız için teşekkürler...

Yukarı Alt