buda benim küresel ısınmayla ilgili serbest calıstığım bir afis :)

Tepki
1

çok yetenekli degilim hatta acemiyim :) acımasızca elestirebilirsiniz :D

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
deniz-toprak ve kum saati bileşimi çok güzel birşey çıkarmış ortaya ama en alttaki siyah yazıya verilen efect yazının görünürlüğünü ve güzelliğini bozmuş, bu arada soru işaretinin etrafını neden kırmızı kapama özelliği verdiniz? yani kırmızı renk orda çok alakasız olmuş

Tepki
1
evet verdiğim efektin okunabilirliğini azalttığını bende gördüm :) neden kırmızı stroke cünkü dikkat cekmesini istedim özellikle öyle yaptım
tsk ederim

Tepki
100
fikir güzel. kumsaati espirisine bayıldım en çok.
birkaç teknik problem dışında güzel.
kumsaati çok askıda kalmış. zemin bulamamış.
ellerine sağlık.

Tepki
59
@efsunlu_kizz

yok be cıdden guzel olmus tasarımın birazdaha ugrasırsan senle kımse yarısamamaz:D e artık yenı bı tasarımcı da yetısmıs oldu demek
vurguladgın konu cok dokunaklı bı konu ınan su harcamayım dıye aglamak bıle ıstemedım:D

Tepki
1
teknik problemlerde hatalar var biliyorum çünkü eksiklerim cok :)
ceddindeden :) alemsin ne diyimki :)benim grafiker olma gibi bir isteğim yokki :) hobi olarak ugrasmayı seviyorum

Tepki
1
benim grafiker olmam için evet bu işi iyi biliyorum demem lazım ve su andaki sartlarımdan daha iyi sartlar sağlaması lazım :) ki gördügüm ve bildiğim kadarıyla grafikerlik bana uygun bir meslek değil

Tepki
59
:) valla eger sartlarınız ıyı ıse ve yapmıs oldugunuz meslek de ıyı ıse ben den tavsıye hic bulasmayın derım ınanın ben sımdı cıkamıyorum bıle
cıksam bıle benı bırakmıyolar

Yukarı Alt