Corel Draw 12 Görsel Eğitim Seti 2 CD

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Rar içindeki dosyayı çıkarıp media playerle açmayı deneyin varsa elinizde bs player ile açın memnun kalırsınız.

Bs player programını Buradan İNDİR

Tepki
2
selam..öncelikle teşekkür ederim.
Cd 1 indirdim.fakat adminin bahsettiğinin dışında içinde kur.exe var..bununla bi işimiz var mı.?

gunersin

Üye
Tepki
0
ya arkadaşlar birinci cd de kod hatası veriyor yanlış kod nedenini bilen var mı? tşkrler

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@gunersin

Linkler yenilenmiştir. yeni Linklerden sorunsuz indirebilirsiniz.

karakalem

Üye
Tepki
0
DOSTUM DENEYECEGİM FAKAT BU SİTEYE PROGRAM PAYLAŞIMI NASIL YAPILIR BANA YARDIMCI OLURMUSUN BİRAZ ACEMİ BİLGİSAYAR KULLANICISIYIMDA... şimdiden teşekkür edrim

karakalem

Üye
Tepki
0
yaw anlamdıgım şimdi şu programı indirmek için neden 2 saat beklemek zorunda kalıyoruz rapıd den başka şekillerde inmezmi bu meret 1 cd indi hadi 2 cd için 1 veya enaz 2 saat beklemek zorunda kalıyorum 1 cd yi aldım rar ı açmaya çalıştım 2 yi istiyor nedem anamadım

Tepki
2
dosya indirdikten sonra rapid limitin dolmuş oluyor fakat bunu geçmenin bir yolu var..ben bunu kullanıyorum...dosya iindirdikjten sonra modem,inin fişini çek 5 saniye sonra tak..rapide bağlan işlem tamamdır...seni yeni geldin sanıcak..limit derdin olmaz..

Tepki
2
bu arada part 1den 4 ekadar indirmelisin ki dosya tamamlansın yoksa açamazsın..dosya boyutu büyük olduğu için arkadaş bölerek göndermiş...mantıklı olan budur..
bende part 3 e kadar indirdim geçen gün 4.cüyü yarına bıraktım linkler değişti..dolayısıyla dosyalarda değişti..şimdi hepsini yeniden indiriyorumm:(:D

Yukarı Alt