corelde Etiket Tasarımı Dersi

Tepki
1
bu ders tamamen kendime aittir. farkederseniz çalışmadada kendi adım yazıyor. bu dersi daha oncede kişisel blogumda yayımlamıstım. belki oradan görmüş olabilirsiniz. Hepinize teşekkürler.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@ender öztürk

Sayın öztürk alıntı yapan kişinin de adaşınız olması enteresan dikkatimi çekti anlayamadım...

Tepki
1
bu dersi çok önceden hazırlamıstm. http://2dsource.blogspot.com/ bu adrestede yayımlamıstım. baska forum sitelerindede yayımladım. maksadım bilgi paylasımıydı. benim için çok basit bir ders. daha iyilerini hazırlayıp yayımlayacağım. ama kesinlikle alıtı yada çalıntı yapmam. çünkü buna gerek duymam. Alıntı ibaresinide sanırım Admin koymus olabilir. saygılarımla...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@ender öztürk

Sayın öztürk, admin neden sizin paylaşımınıza alıntı ibaresini koysun :( endertr rumuzlu kişi sizmisiniz?

Tepki
1
endertr rumuzlu kişi benim. sonradan sitede isim soy ad zorunlu hale gelince mecburen değiştirmek zorunda kaldım

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
endertr olan eski rumuzunuz silinip Ender Öztürk rumuzunuzla birleştirilimiştir.

Derste olan Alıntı ibaresi kaldırılmıştır.

sema1981

Üye
Tepki
0
ben bir aydır böyle bir çalışma arıyordum çok mutlu oldum görünce saolun varolun:)))

ahmetkaydi

Üye
Tepki
1
@Dilek Doğrusöz
Dikkatinize teşekkürler Dilek hanım. Elbette uyarmak lazım birbirimizi.

Paylaşan arkadaşa da Teşekkürler olsun. İyi çalışmalar hepinize.

track3r

Üye
Tepki
0
paylaşım için teşekkürler.
Artık insanlar photoshopta bir web sitesi index gibi basit tasarımlar yerine googlede
afiş,katalog,kartvizit,etiket gibi tasarımları ve ölçüleri hakkında bilgi arar oldu bu tür paylaşımlara çok fazla destek alacağınızdan eminim kolay gelsin.

Yukarı Alt