coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.

zeybek

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ya ben anlatamadım ya sizler anlamadınız. bakın corelde dekupe yaptım ve export ile kayıt ettim arkası beyaz olarak çerçeve oluştu haliyle. bende resmi tekrar bitmap ilen çerçeve dışına çıkarmak istiyorum bu nasıl olur işte bilmem anlatabildimmi. :)
saygılar

Tepki
6
export ederken jpeg yaparken yani select only secenegini isaretle sadece sectigin calismalar jpeg olur.Resmi tekrar bitmap ile disari cikarmak ne anlama geliyor tam anlayamadim.Yapilmis bi link ornek gosterirsen sana ayrintili anlatayim

Tepki
6
hoca psd de temizleyip psd olarak kaydet alti bos kaydolacaktir. Yok exportladiysan resmi corel photopainte at ve magic toolla beyazi temizle. tekrar alti bos cdr kullanabilirsin ama kesinlikle vektor olmaz

oykudurmaz

Üye
Tepki
0
@zeybek

dekupeyi photoshopta yapmasan da olur.
corelden -tabi x3 kullanıyorsan- exportlarken psd olarak exportla ve transparent background seçili olsun exportlarken. daha sonra corele aktardığında da (import ettiğinde) beyaz zemin sorunu olmaz, transparan olarak kullanırsın

zeybek

Üye
Tepki
0
bir çerçeveden resmi dekube yapıp çıkarmak istiyorum bunu corel x4 te yapıyorum ama corel 11 de yapamıyorum.

zeybek

Üye
Tepki
0
bir resmi çerçeveden çıkarmak istiyorum. bunu corel x4 yapıyorum ama corel 11 de yapamıyorum.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt