coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.

zeybek

Üye
Tepki
0
anlamadım biraz daha açık anlatırmısınız.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Örneğin aşağıdaki linkteki font paketini indiriniz. Download işlemi tamamlandıktan sonra sıkıştırılmış dosyaları çıkarınız. son olarakta windows klasörü içerisndeki fonts klasörüne kopyalayınız. bu işlemden sonra corel X4 te yüklediğiniz bütün fontları kullanabilirsiniz.

Tepki
74
@zeybek

herhangi biyerden indirdiğiniz veya satın aldığınız fontları bilgisayarınızda masaüstüne attıktan sonra Başlat'tan Ayarlar'a ordan Denetim Masasına Denetim Masasının içindede Yazı Tipleri Klasörünün içini açıyorsunuz ve almış olduğunuz fontları Yazı Tipleri Klasörünün içine kopyalıyorsunuz

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bu kopyaladığınız fontlar corelde ve kullandığınız diğer tüm programlarda görünecek.

Tepki
15
Merhaba Corelde Çizmiş oldugum iki parçayı birbirine kaynak etmek için arkadaşlardan biri CTRL-L kullanarak birleştirebilirsiniz demişti fakat bu şekilde farklı bir programda açtıgımda çalışmamı değişik çizgiler meydana geliyorr bu birleştirmenin daha farklı bir yolu varmıı iki ayrı çizilmiş parçayı tek parça olarak belirleyebilmek :S şimdiden tşk yardımlarınızı bekliyorm

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Biraz beklerseniz size nasıl yapacağınızı görsel olarak anlatayım.

Tepki
15
Tşk yardım içinn Peki şöyle bir işlem yapabilirmiyizzz 3 tane farklı bir çizimi birleştirmekk

bide bu ortadaki çizgiyi saymassak 2 tane yuvarlak parçayıı birleştirme deil de tek parçaymış gibi yapabilirmiyiz group yapınca birbirine bağlı oluyorr bunu farklı bir programa aldıgımda tek parça gözükmesini istiyorumm mesafeleri ayrı yerlerde olacak şekilde

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt