coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.

zeybek

Üye
Tepki
0
cevap alamadım da büyük harf ile yazınca ne oluyor onu anlamadım. birşeyler öğrenelim diyoruz kural üstüne kural bune kardeşim ya

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Forum içerisinde Kurallara Uymanız Gerekiyor:) Öğreneceğiniz Şeyleri ,Kurallarına Uygun Olarak Öğreniniz...!

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bazen türk dilinde bir şeyi vurgulamak için BÜYÜK HARF kullanılır.. Bende bunu yaptım:)

sebograph

Üye
Tepki
9
@zeybek

konunuzu takip ettim ama bişey sorucam dosyayı corelde export etmek ayrı kaydetmek ayrıdır sanırım siz yaptığınız işi convert bitmap yapmışsınız eğer back up dosyası varsa ordan bakın oda yoksa emine arkadaşımızın dediği gibi yapacak bişey yok

ccsss

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar bi sorum olacak umarım yardımcı olabilirsiniz !!Sorun şu Photoshop da renkli bir zemin üzerine istediğimiz bi objeyi kenarları beyaz olmadan istediğimiz hatlarda atabiliyoruz. Ama Corel de nasıl yapacağımı bilmiyorum :( Bana yardımcı olursanın çok sevinirim :)

xblack

Üye
Tepki
34
@ccsss

Arkadaşım Corel Draw vectörel bir programdır. Sorunuzdan anladığım kadarıyla görsel olarak anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eğer sorununuz farklı ise biraz daha detaylı anlatırsanız daha yardımcı olabiliriz. Teşekkür ederim.

gtstar

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

Benim sorunum şu, Bodrumda bir reklam ajansında grafiker olarak çalışıyorum. Ancak Ege bölgesi daha çok CorelDraw programıyla iş görüyor bende diğer vectorel programları ve coreli kullanabiliyorum ancak şirketimize geçen zaman içinde İMAC aldık, ancak mac için corel bulamadım, bazı arkadaşlar mac için corel olduğunu söylemişlersede internette aradım bulamadım. Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Varsa da nereden indirebilirim:

Tepki
100
mac için corel var. fakat temin etme konusunda yardımcı olamam.
temini konusunda lisanslı program edinmeniz menfaatinize. saygılarımla...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt