coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
arka zemin derken ??

(renk vermek istediğin nesneyi tek tık ile
seçerek renk paletinden bir renge tıklaman yeterli)

seyrek

Üye
Tepki
0
arka zemine renk nasil verebilirim...corel draw x4 kullaniyorum...yardim

yapiyorum olmuyor...corel draw x4 kullaniyorum..egitim almadim kendi cabalarimla...ilan hazirlamak istiyorum..zemini renkli olsun istiyorum ama renklendirme yapamiyorum...lutfen yardim...yurt disindayim burda yardim alacagim biri yok...

ZeRo-x7

Üye
Tepki
0
S.a Arkadaslar Ben sizlerden yardım isticem bunu nekadar aradısam hiç biyerde bulamadım bulduklarımda anlayabilcemis dilde birsey yazmamıs benim öğrenmek istediğim corel x3 kulanıyorum yeniyim photoshopda kullandığımız bursları corelde kullanmak corelin öyle özelliği yok biliyosunuz bursh ları var ama bulmak sorun ps daha avantajlı ben psde kulandığım bursları corelede eklemek istiyorum programla filan oluyomus anlamadım bana birisi sunu düzgünce anlatabilirmi hangi programı kullancaz hangi klasörüne kaydetcez burshları burshları nasıl corele eklicez bunları öğrenmek istiyorum İnsallah baska yerler gibi sizde basınızdan savmazsınız cok arkadasında isine yarıcakdır bu anlatım sevinirim anlatırsanız güzel bi sekilde yada video cekiminde size kalmıs saygılar

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt