CorelDraW Hakkında Herşey

escar

Üye
Tepki
0
imdat coreldraw programını pc de acamıyorum bana yardım edin ne yapmam lazım nerde hata yaptığımı bulamadım kafam iyice karıştı

Tepki
100
@escar

konu hakkında daha detaylı bilgi vermeniz iyi olurdu.
demo versiyon filan mı kullanıyosunuz. süresi dolmuş olabilir...?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
çok güzel bilgiler bunlar, hele ki coreldraw'a yeni başlamış ve öğrenmek istiyorsanız,süper bilgiler bunlar...! Coreldraw'a başlamadan önce mutlaka okunması gereken bilgiler:):) Bende coreldraw öğrenmeye çalışıorum, bnm için iyi oldu bu bilgiler:) teşekkürler admin:)

canercoo

Üye
Tepki
0
Selamlar bende Grafik ve Webtasarım Öğrencisiyim arkadaşlar,abiler site site gezerken karşıma burası geldi ve çok beğendim ve çok sevdim,burası mükemmel,bayağı faydalı bilgiler var...Tabii bu faydalı bilgileri bizlere sunan abilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmalıyız...Herkese Kolay Gelsin....İyi Çalışmalar...

Aslında ben pc ye indirmeden direk videolu gösterim arıyorum yani indirmeden bazı coreldraw çalışma örneklerini arıyorum :) Kurs ta görüyorum ama nettede kendimi geliştirmek istiyorum...Yardımcı olurmusunuz ?

Tepki
100
sayın canercoo kurallar gereği flood yapmayınız.
kurallara uyunuz lütfen.
ayrıca youtube zaman zaman kapalı olması bizim açımızdanda iyi olmamaktadır.
yönetici arkadaşlarımızın google ve yahoo videoları üzerinde çalışmaları devam etmektedir.
en kısa zamanda sonuçlanması dileğimizle.

Tepki
0
ya ben baya bi acemiyim bi kusur edersem affola bu bilgiler corel 10 için galiba ben corel 13 kullanıyorum yararlı olur mu acaba

Yukarı Alt