dergi ilanı eskizim

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14

Görselleri henüz satın almadığım için kalitesi düşük ve copright lıdır...

Tepki
0
Paxiu design bir design şirketi mi yoksa kuyumcu mu?
"Değerlerinizi biliyoruz" sloganıyla vermek istediğiniz mesajı anlayamadım.

Tasarımda en önemli unsurlardan biri de algıdır. Siz baktığınızda ilk iki saniye içinde bu çalışmadan ne algılıyorsunuz? Ben kuyumcu olduğunu düşündüm ilk baktığımda, sonra design yazdığını görünce çelişkiye düştüm :S

Kolay gelsin

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Hüseyin SALMA

1-Firma ismini ben bulmadım, o firma zaten vardı ben sadece ilanını yaptım :)

2- Evet burası bir takı desing firması Türkçesi takı tasarımı fakat asla kuyumcu değil, zaten ilanda hiç altın kullanmadım...

3- Sloganı yanlış okumuşsunuz. Değerlerinizi biliyoruz değil "değerinizi biliyoruz" şunu anlatmaya çalıştım: Biz sizin ne kadar değerli olduğunuzu biliyoruz ve size yakışanı tasarlıyoruz...

Bunlara ek olarak şunu söyleyeyim size, çelişkiye düşmenizin nedenini desing yazısı olarak açıklamışsınız... sanırım takı tasarımı diye bir sektörün varolduğunu bilmemenizden kaynaklanıyor... Anlatım çok açık, değerli bir taş üzerinde sunulmuş değerli bir kolye var. ve bunu slogan destekliyor...

Siz nasıl tasarımlar yapıyorsunuz neyi nasıl anlatıyorsunuz çok merak ettim üstadım.. mümkünse birkaç çalışmanızı yüklerseniz belki birşeyler öğreniriz...

Saygılarımla

Tepki
100
@User
anlamadım. neden yorum yapılmıyormuş.
daha açıklayıcı olmanızı umardım...

örneğin arzu hanımın affına sığınarak, çalışma üzerinde
biraz düzeltmeler yaptım.:D:D:D
çünkü yukarıdaki çalışma berbat olmuş:eek:
ben olsam aynen böyle yapardım.:eek:

şimdi yorumlar mısınız.??? :confused:;):eek::eek::D:D:D

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Sanırım emine hanım bize kamera şakası falan yapıyor. Ciddi iseniz güzelim tasarımı berbat etmişsiniz. Söyleyecek bişey bulamıyorum.

Yukarı Alt