diş macunu ambalaj tasarımı

Tepki
25

Tamamiyle vektör çalışmadır. Ayrıca çizimler ve logoda bana aittir. Eleştiri ve önerileriniz benim için çok değerlidir... İlginiz için şimdiden çok teşekkürler ediyorum.

Tepki
31
görünüş olarak gayet güzel ferahlığı anlatmış elinize sağlık

daha sağlıklı ve bayaz dişler
Kalsiyum katkılı
biraz daha uyumlu olabilir bu slogan

daha sağlıklı ve bayaz dişlere
Kalsiyum katkılı yeni oxident

Kalsiyum ile güçlendirilmiş yeni oxident
ile daha beyaz ve sağlıklı dişler

aklıma gelenler bunlar kolay gelsin

ismail koc

Üye
Tepki
0
oldukça güzel bir tasarım elinize sağlık fatih beyin önerilerinide dikkate alırsanız dahada başarılı bir çalışma olacaktır.

Tepki
100
slogan etrafındaki kırmızı konturlar kaldırılabilir.
birde barkodun yeri değiştirilebilir.
genel anlamda güzel bir çalışma.
elinize sağlık...

Tepki
25
@Fatih Coşkun

fatih bey ilginiz için çok teşekkür ederim gayet güzel sloganlar olmuş dikkate alıcam önerilerinizi

oldukça güzel bir tasarım elinize sağlık fatih beyin önerilerinide dikkate alırsanız dahada başarılı bir çalışma olacaktır.

çok teşekkür ederim ismail bey

slogan etrafındaki kırmızı konturlar kaldırılabilir.
birde barkodun yeri değiştirilebilir.
genel anlamda güzel bir çalışma.
elinize sağlık...

çok teşekkür ederim emine hanım önernizi dikkate alıcam

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Başarılı bulduğum güzel bir çalışma olmuş. Vektör çizimlerinizi ve özelliklede logotype'ı çok beğendim. Logotype yanındaki beyaz zemin için belki farklı birşeyler düşünülebilirdi. Onun haricinde gözüme batan başka bişey yok.

Başarılar dilerim.

Tepki
5
Merhaba, bu tarz çalışmalara teknik yada görsellik olarak yorum gerekmediğini düşünüyorum.Örneğin bu çalışmanın bir diş macunu firmasının dünyaca kabul edilen bir ajansa yaptırdığı iş olduğu bana söylense, doğrudur gayet yaratıcı olmuş derdim.
O yüzden bu çalışma için yorumum, gayet yaratıcı olmuş:)

danisman

Consultant
Tepki
30
Ben logo çalışması konusunda başarılı olduğunuzu ama solda yer alan beyaz konusunda da bir o kadar başarısız olduğunuzu gördüm :d ama genel olarak bakarsanız başarılısınız ellerinize ve emeğinize sağlık, bir işi yapmak zor ama eleştirmek en kolay tarafıdır zaten bu konuda bana kızarsanız haksız sayılmazsınız :D

Yukarı Alt