Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

kerso

Üye
Tepki
0
@paşa

aynısı bendede oldu eğer eosu kapatıp acarsan bi daha disketi gormuyo çözum icin once bilgisayarı kapat ac eosa gir hic kapatma diskete öyle yaz o zaman yazar yazassa eosu sil program files compuconun icine yukle bendeki sorun cozulmustu eğer olmassa disket surucunde olabilir ama ona pek ihtimal vermiyorum disketin kenarını bantlı olup olmadığına bak bi de diger kenardaki kilite bak diskette de sorun olubilir

trkojin arkadsım senin sonunun cvbı
ben bilmiyorum bunu sanırım yok böle bisi:) yazı tipini yaptıktan sonra kaydetsen ayarlarını olabilirdi belki
:D:D

paşa

Üye
Tepki
0
kerso teşekkür ettim bu sorun eos hem 2 de hemde 3 oluyor acaba proğram arızala olabilirmi

Tepki
2
sargı ve kontür başka şeylerdir arkadaşım..
kontür dikiştir.
sargı değişik genişliklere sahip karşıklı batışlardan oluşan çubuk gibi duran dikiş biçmidir.
ikisi farklı şeylerdir.tam olarak neyi öğrenmek istediğini yazarsan yardımcı olmya çalışırım.

torukojin

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Batışları bloklara dönüştür, araya gir gibi seçenekleri anlayamadım. Kısaca anlatabilirmisiniz?

Bir de zik zak şeklinde kontör olarak basit bi desen çizdim. Yalnız bu desenin dikiş adımında ve işleme tipinde dğişiklik yapmama rağmen vuruş sayısında hiçbi değişiklik olmadı. Acaba nerede yanlış veya eksik bişeyle yapıyorum.

bazen de dikiş adımında değişiklik yapmama rağmen uygulayamıyorum, yani dikiş adımını parametrelerden değiştiriyorum ama bakıyorum ki desende hiç bi değişiklik yok.
Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar..

torukojin

Üye
Tepki
0
Tek ve en çok soru soran benim bilmediğimdendir. yanlış anlaşılmasın.

İğne sıralamasını ve ip değiştirme nasıl olur?
çok teşekkür ederim.

eylul444

Üye
Tepki
0
merhaba
eos 3 kullanıyorum ama yapamıyorum diyebilirim lütfen 2 yi bulabileceğim yer varsa söylkeyebilirmisiz.teşekkür ediyorum iyi çalışmalar....

Tepki
0
bu arada benimde bi sorum olucak affınıza sıgınarak bende eos 3 var ama bir türlü arşivini açamıyorum neden dir yardımcı olurmusunuz...

karaQan

Üye
Tepki
0
arkadaşlar eos v2 wındows 98 de çalıştırıyorum sizden ricam xp crack varsa yardımcı olabirmisiniz​

veya

eos3 de full programda olabilir tabi eos v2 kullanan acaba eos 3 de zorlanırmı bilmiyorum ama yine de olursa sevinirim şimdiden çok çok teşekkürler​

Tepki
6
@karaQan

arkdaşım lütfen forum kurallarının okuyunuz sitede crak serial illigal vb... paylaşımlar yasaktır lütfen bu isteklerde bulunmayınınız

Yukarı Alt