Eos Compucon Program Menüleri Açıklamaları

ozcan.ates

Üye
Tepki
0
merhaba ben emprimecilere desen hazırlıyorum genellikle sarmaşık şeklinde desenler pekibu tarz desnleri bu programda yapabilir miyim yada programın kendi bünyesinde hazır kullanılmak üzere olan desen kalıp ları var mı ve bu çalışmaları vectorel olarak kaydedebilir miyiz

Tepki
2
üzgünüm ama programın kendine ait kayıt formatları var bunlar vektör programların hiçbirinde işe yaramıyor..ben programda yaptığım nakış desenin resmini almak istediğimde bile programın kayıt için uygun gördüğü tek format olan wmf ' yi kullanıyorum...
ki bu da vektör programda yaptığınız şekli yeni çizmek olur zaten bunu başka şekilde de yapabiliyorsunuz..

ozcan.ates

Üye
Tepki
0
Peki programın kendi bünyesinde hazır kullanılmak üzere olan desen kalıp ları var mı

Tepki
2
var..nakış formatlı desenlerdir..onları wmf formatı ile kayıt verip vektör bir programda yeniden çizim yapmalısınız..
eos da ders için hazırlanmış kalıplar vardır..sayısını bilmiyorum ama 10-15 i geçmez..
accuratede sanırım 30 kadar hazır desen kalıbı vardır..

ozcan.ates

Üye
Tepki
0
Kusura bakma Green Eyes Biraz fazla oldum sanıırım ama bana bi kaç örnek nakış resmi gösterebilir misin programı almadan önce nasıl olduğunu görmek isterim şimdiden teşekkürler

Tepki
2
fazla olmadınız tabi ki.
programın içindeki resimler için programı almanız bence gereksiz..zaten başka hiçbir işinize yaramayacak muhtemelen..ben size resimlerin birkaçını burdan göstereyim..resim yükleyip bu başlığa atarım şimdi..eğer aradığın gibi birşeyse nakış resim klasörü olarak burdan paylaşırım istersen..

Tepki
2
Sarmaşık desenleri kullanıyorum dediğiniz için çiçek örnekleri gönderiyorum..NAkış şeklini gösterdiği için işinize yarayacağını halâ düşünmüyorum ama işinize de yararsa yardımcı olurum.
iyi günler .
saygılar

trafo7500

Üye
Tepki
0
selamün aleyküm
forumunuzda nakış ve desenlerle ilgili bilgi alış verişini gördüm ve üye oldum.
Desenler ilgimi çeker ancak sizler gibi programcı değilim
kabul ederseniz arada sırada sitenizi ziyaret eder ve değerli paylaşımlarınıza şahit olurum.
Ben emekli bir memurum. Ancak çok eskiden beridir benim gibi çok eski nakış makinalarım var. Onlarla oyalanıp duruyom.
hepinize başarılar dilerim.

Yukarı Alt