Eos Compucon Program Menüleri Açıklamaları

Tepki
2
trafo7500´isimli üyeden Alıntı
selamün aleyküm
forumunuzda nakış ve desenlerle ilgili bilgi alış verişini gördüm ve üye oldum.
Desenler ilgimi çeker ancak sizler gibi programcı değilim
kabul ederseniz arada sırada sitenizi ziyaret eder ve değerli paylaşımlarınıza şahit olurum.
Ben emekli bir memurum. Ancak çok eskiden beridir benim gibi çok eski nakış makinalarım var. Onlarla oyalanıp duruyom.
hepinize başarılar dilerim.
Forumumuza hoşgeldiniz.Sizi sürekli aramızda görmek bahsettiğiniz yıllanmış tecrübelerinizden istifade etmek isteriz.biz programı ile ilgili bilgili olsak da işin aslı nakışı bilmektir değil mi?.
şu an nakış makinalarınızla faaliyette misiniz.?

Şuan için forumda nakış bölümü ile aktif konular açılmıyor.Katagorinin açılması için talepde bulunmuştum ve arkadaşlar sağolsunlar bu platformda nakış konuları ile ilgili bir bölüm oluşturdular..bir kaç çalışma astım fakat henüz yeterli vakitim olmadığı için konularıma devam edemiyorum..
Vakit bulur bulmaz hem teknik konular hem çizimlerle ilgili paylaşımlarıma devam edeceğim..Eğer takip ederseniz memnun olurum..
Saygılar..

trafo7500

Üye
Tepki
0
S.A.
<Kendime ait ve başkaları tarafından kullanılması mümkün olmayan desen olabilir mi?>
Para ödeyerek edindiğim desen iki gün sonra karşıma çıkıyor. Bir şeyi paylaşmak hoş ama insana ait bir özeli de olmalı.
ilgi ve alaka gösterenlere sonsuz teşekkürlerimi arzederim.

Tepki
2
@trafo7500

Aslında kendini bilen ticaret ahlakına sahip biri dediğinizi yapar..kişiye veya firmaya özel desenler vardır..kendi tasarlamış ve yaptırmıştır..bunu başkasına vermez ve de göstermeyiz..ama ne yazık ki heryerde olduğu gibi bu sektörde de ahlak dışı durumlar mevcut olduğundan ötürü bunun önünengeçmek de pek mümkün olmayabiliyor.

kerso

Üye
Tepki
0
@trafo7500

olmaz cünkü, diyelim bir etek deseni yaptın ve 20 lira aldın sen burda deseni tüm haklarıyla beraber nakışçıya satmıs olursun ve pazarda dükkanda bu eteği gören baska bi desenci bu eteği satın alarak tarayıcısından geçirip desen haline getirebilir. yani ilk fikir senden çıkmıs olabilir ama ona göre de herkes para ödeyerek veya emek harcayrak desene sahip oluo sadece sen ilk yapan olursan en fazla emek senin olur aa onu satarsan 2 gün sora karşına çıkmasından doğal bişi yok

Tepki
2
Program menülerine ekleme yapılmıştır.
Araya çok mesaj girdiği için ekleme kolay ulaşılabilir olması için ilk mesaja yapılmıştır.
Bilginize
Saygılar.

kartal-35

Üye
Tepki
0
arkadaşlar öncelikle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.
ben eos 2 versiyonunu kullanıyorum takıldığım yerler var eos kursu varmı? bilen varsa banada söylerseniz severim

Tepki
2
Eos 3 çıktıktan ve eos2 nin taklitleri çoğaldıktan sonra firma eos 2 için kurs vermemeye baladı.eğer kurs alacaksan sana eos 3 ün kursunu veriyorlar.eos 2 için desteği kestiler.
Takıldığınız yerlere burdan yardımcı olabiliriz belki.sorularınızı belirtin.

Tepki
3
Merhaba bilgisayar konusunda iyiyim photshop ve corel kullanıyorum ama bu işe yeni başladım aslında eşim uğraşıyor ben yardımcı olmaya çalışıyorum, eos2 ve 3 accurete4 kurdum ama eos2 daha kolay anlaşılıyor bu forumda yardımcı olan herkeze teşekkürler ben bir şey soracaktım bu programla kordene yapılabilirmi syg...

torukojin

Üye
Tepki
0
Greeneyes paylaşımın için teşekkürler. ben de eos 2 yi kullanmaya yeni başladım. verdiğin bilgiler faydalı oluyor. teşekkür ederim.ileride çok sık olarak sorunum olacağını sanıyorum.

Yukarı Alt