etiket çalışmam...

Tepki
100

her ikiside aynı çalışmadır.
alternatif olarak düşünüldü...
saygılar...

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
güzel ve emek sarfedilmiş çalışmalar lakin 2 ci çalışmadaki mavi zemin kötü durmuş üzerindeki renkleri öldürmüş gibi göründü gözüme

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Takmaz ticaret yazınız çerçeveye ortalanmamış ve çerçeve bana göre kenarlara yakın duruyor. Diğer beyaz çerçevelerde tek bıçak kesimde sorun çıkartabilirler. Aynı şekilde alttaki çiçeklerde kesimde sıkıntı oluşturacaktır. genel olarak tasarım gayet güzel fakat mavi konusunda SuperTurkishMan'e katılıyorum.

Elinize ve emeğinize sağlık. Saygılar.

Tepki
0
eminecik sizce fazla dolu durmuyormu üzeri biraz sadeleştirsek sanki daha hoş durabilir gibime geliyor ama genede güzel ellerinize sağlık

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Firma isminin etrafındaki çerçeveyi mutlaka kaldırmalısın diye düşünüyorum... Birde firma isminin tam altına denk gelen pembe çiçeği oradan kurtararak daha küçültürsen firma ismi daha net okunur... Ürün ve kod no yazılarını çerçeveye ortalasan daha iyi olurdu sanki, birde aşağıdaki peşinat taksit toplam yazıları içinde aynı şeyi düşünüyorum... Genel olarak hoş görünüyor emeğine sağlık...

Tepki
31
1. de zeminde iki renk kullanmışsın aynı şekilde mavide de yaparsan mavide farklılaşır ve de çerçeveyi kaldırmassan çerçevenin içine renk ver ayrılsın diğer yerlerden

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
çiçekler çok göz yoruyor biraz azaltılırsa daha iyi olur gibi birde firma isminin etrafındaki çizgi orda unutulmuş gibi duruyor ya kaldır derim yada tasarımla biraz daha bütünleştir daha iyi olur gibi düşünüyorum. başarılar

Tepki
100
eleştiriler için teşekkürler.
küçük bir etiket dahi olsa çalışmanın mutlaka değerlendirilmesi gerekir.
tüm arkadaşların yorumları harfiyen doğrudur, uygulanabilir.
ama arzu hanımın "Ürün ve kod no yazılarını çerçeveye ortalamak" fikri hiç aklıma gelmemişti.
artık ya nasip başka bir çalışmada deneriz inş.
tekrar teşekkürler...

Yukarı Alt