görsel anlatımlı accurate4 dersleri

Tepki
9
arkadaşlar uzun zamandır(çokta uzun değil yani) aklımda olan görsel ders verme konusunda olan araştırmalarım sonucunda en kolay yöntemin cam recorder adlı bir program aracılığıyla (ekranda yaptıklarınızı ve konuştuklarınızı kaydeden bir program) olacağını buldum.indirdiğim bir pro sayesinde bir kaç deneme yaptım sesim harcinde bir sorun yok:D.yalnız program 10 saniyeden sonra register istediği için uzun anlatımlı ders hazırlayamadım.en kısa zamanda bu veya benzer bir programı edineceğim.eğer bu konuda yardım etmek isteyen,bende ders hazırlarım banada programı gönder diyen olursa sevinirim.bildiğim kadarıyla net'te böyle anlatımlar yokhem birbirimiz için,hemde forum için iyi olacağı kanaatindeyim.yardımlarınızı ve desteğinizi esirgemeyin:eek:

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bu örnek davranışınız için sizi kutlarım. grafikerler.org yönetimi olarak yapabileceğimiz birşey olursa lütfen özel mesaj veya forumun altındaki iletişim kısmından bize ulaşınız.

Saygılar.

Tepki
9
@gredi
dostum windows media playerde açılıyor ama sorun nerde tam olarak bilmiyorum eğer kayıtta bir sorun varsa zaten ilerleyen mesajlarda belli olur.dosya uzantısı .avi bu dosyayı flash player açıyor diye biliyorum bi de ordan denersen iyi olur.uyarın için sağol

Tepki
0
kardeşim ellerine saglık media player den gayet iyi calışıyo ses de goruntu de devamını bekliyoruz iyi çalışmalar.

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
İzlemede problem ile karşılaşan arkadaşlar için BsPlayer programını öneriyorum

Tepki
2
deneme amaçlı videonuz başarılı olmuştur.
özendim ilk fırsatta ben de bir çalışma hazırlayacağım.
teşekkürler.

Yukarı Alt