Grafik Tasarım Çalışmalarım

U

User

Misafir
tasarımların ne için yapıldıgını söylerseniz yorumlarımızda ona göre olacaktır. hoş geldiniz bu araad foruma.

Tepki
2
Emprime Baskı için güzel olurdu bana göre.Fakat ilk resim ters olarak kayıt edilmiş.belki bilerek yapılmıştır ama ben düz bakınca daha çok beğendim.
Paylaşım için teşekkürler.

Tepki
1
hoşbulduk..bu çalışmalarım daha çok poster mantığında hazırlamış olduğum çalışmalardır. Ancak eklerken bi hata oldu sanırım küçük gözüküyolar...yardımcı olursanız sevinirm..olmazsa bi da eklerim foruma işleri..

Tepki
1
kompozisyon açısından ilk resimi ters düşündüm. ama dediğiniz gibi düz haliylede olabilir..teşşekürler

U

User

Misafir
soyut tasarımlardada belli bir konu işlenir. calışmlar göz estetiği olarak oldukça hoş. yalnız konularını merak ettim. konularladda bagdasıyorsa oldukça başarılı çalışmalar. ellerine sağlık.

Tepki
1
Forum acemliğim var benim:) çalışmaların açıklamalrını yazmamışım nys...İlk çalışmanın adını "kaos" koymuştum. Şehirlerdeki karışıklık ve yozlaşmayı anlatmaya çalışmıştım. "Galata Tower" da ise galata kulesini her zamankinden farklı bir yerde görmek istedim mesala tek başına bi arazide anıt gibi....son çalışma "Rüya"...Teknolojinin hayatımıza önlenemez girişini ifade etmeye çalıştım..

U

User

Misafir
@The Excellent
oldukça başarılı çalışmalar basarılarının devamını dilerim.

sarp230

Üye
Tepki
0
güzel olmuş bu tarz çaşılmalar jeans ürünlerine sallantı kartı da olabiliyorrrr

Yukarı Alt