grafiker ve stajyer grafiker aranıyor

Durum
Konu kapatılmıştır.

bünyamin

Üye
Tepki
0
İlanınız bu sene de geçerliyse ;
İlgili Kişiye
Lisans mezunuyum.26 yaşındayım.Grafik tasarım sertifikam var.Kendimi geliştirmek istiyorum.Freehand,photoshop,illustrator,quarkxpress,indesign kullanıyorum.
Sizinle çalışmak istiyorum

Tepki
0
DR.oktay duran anadolu matbaa meslek liseinde grafik ve fotoğrafçılık okuyorum yaz ve staj dönemi iş bulmaya çalışıyorum kendimi geliştirebilceğim bir iş arıyorum ilgilenirseniz sevinrim. İyi çalışmalar

Tepki
1
merhaba yeriniz nerde bende bilge adamda eğitim aldım ıllustrator freehand photoshop ındesıng kullanyorum çalışmlarım var.avrupayakında yardımcı grafıker olarak .çalışabılırım.. iyi günler

foreign

Üye
Tepki
0
3 senedir grafiker olarak çalışıyorum. sizinle çalışmak isterim. Anadolu yakasında oturuyorum.

foreign

Üye
Tepki
0
3 senedir grafiker olarak çalışıyorum. sizinle çalışmak isterim. Anadolu yakasında oturuyorum. photoshop, corel, freehand ve quarkxpress programlarını kullanıyorum. gazete, dergi ve diğer ajans işleri (katalog,broşür,logo...) tasarımları yapıyorum.

fatihk

Üye
Tepki
0
merhabalar.Ben lise mezunuyum şu anda dışarıdan 4 yıllık üniversite (açıköğretim) okumaktayım.Grafik-Tasarım üzerine kursa gittim,kursu başarıyla bitirip sertifika aldım.şimdi iş aramaktayım.Stajyer olarak olursa daha iyi olur.Olumlu olduğu takdirde beni bilgilendirmenizi rica ederim.

hacer

Üye
Tepki
0
mrb grafik ftograf 4snf ögrencisiyim staj yeri arıyorum ilanınızla ilgileniyorm..

callipso

Üye
Tepki
0
merhabalar
İstanbul üniversitesi tasarım basım bölümünü bitirdim, suan Kocaeli Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Freehand ve photoshop programlarını kullanabiliyorum. Kurumsal kimlik ( logo tasarımı, antetli kağıt, kartvizit, zarf..) gazete ilanı, dergi tasarımı bilgim dahilindedir. staj deneyimim vardır. kendiimi geliştirmek için stajer olarak çalışmak istiyorum.
iyi günler dilerim

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt