Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması.

*F.BEKGÖZ*

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
7
Katılacak olan arkadaşlara başarılar diliyorum.Eminim güzel çalışmalar çıkacaktır;)

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@yasesi

Model üstünde nasıl göründüğünü görmemiz için Çiziminizi yaptıktan sonra modele giydirmeniz gerekmektedir.

Örnek sunum ilk mesaja eklenecektir.

Tepki
0
Siteye henüz üye oldum ve bu yarışmayı gördüm ve bende katılmayı düşünüyorum.Herkese bu yarışmada başarılar...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@bARIŞpEACE
Hoşgeldin Barış. Başarılar.
Bu arada çalışma göndermeden önce mutlaka okumanız gereken ilk sayfadaki açıklamaya ilave olarak, CMYK olarak çalıştığınız tasarımları siteye yüklerken RGB modunda yükleyiniz. ve 96 veya 150 DPI yeterli olacaktır siteye yüklerken.
Kazanmanız durumunda sizden istenecek orijinal dosyalar CMYK ve 300 dpi çözünürlükte olacaktır. Zeminsiz çalışmalarınızı kaydederken "save transparency" şeklinde kaydediniz.
Bu sebeple çalışmalarınızı siteye yüklediğiniz çalışma ve kazanmanız durumunda göndereceğiniz orijinal dosyalar şeklinde 2 ayrı formatta kaydetmenizde yarar var.
Herkese başarılar.

Tepki
0
konu güzel ama grafikerler.orgun logosunu ekleme yapabilirmiyiz :))
en azından tişörtler orjinal bir şekilde bir görüntü sağlayabiliriz..

şimdiden teşekkürler..

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@KaRDiYaK_BoY

Tabii ki yapabilirsiniz.. Bu konunun birinci mesajında belirtilmiş zaten..:)

@Admin

Tepki
0
@Ahmet ALTUN

:)) ahmet yanlış anladın. yani eps olarak falan ekleyebilirmiyiz diye sordun. logo ve isim zaten kullanacam..

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@KaRDiYaK_BoY

Sevgili KaRDiYaK_BoY mesajını tekrar bir okusan.. Kim okusa benim anladığım gibi anlar. Bakın bu mesajınızda da sordun diyorsunuz. ben birşey sordum mu.. Neyse eğer logoyu EPS veya diğer formatlarda istiyorsanız aşağıdaki linkte vermiştim..

https://www.grafikerler.org/forum-kullanimi/19115-yeni-logomuz.html

Ayrıca örnek logo ve tişört birinci mesajda mevcut..

:)

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Gelen yoğun istek ve şikayetler üzerine 4 renk sınırını kaldırmış bulunmaktayız, tasarımlarınızda dilediğiniz renkleri kullanabilirisiniz:)
Başarılar.

Yukarı Alt