Grafikerliği NEREDE ve NASIL BİR EĞİTİM alarak öğrendiniz?

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
Bu siteye üye olmuş herkese cevaplaması çok kolay olduğunu sandığım BİR TEK SORU soruyorum;

Grafikerliği NEREDE ve NASIL BİR EĞİTİM alarak öğrendiniz?

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Yurt dışında eğitimini aldım Türkiyede hiçbirşekilde eğitim almadım grafik konusunda ve kendimi daha fazla geliştirme sürecindeyim halen grafik sanatının bir sanat olarak görüyorumki çok sevmekteyim.
Saygılarımla.

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
Grafik Eğitimini nerede ve nasıl aldığını söyleyecek başka kimse yok mu?

Tepki
4
Ben mesleki eğitim almadım. İyi bir matbaada iyi bir grafiker abimin yanında usta-çırak ilişkisi ile eğitim aldım. Kendimi grafiker olarak görmüyorum. Eğitimim hala devam ediyor (6 yıldır)

Tepki
31
Ben grafikerliğe kendi matbamızda liseye giderken başladım hiçbir eğitim almadım corel 5 le başladım bildiklerimin yüzde 90 nını karıştıra karıştıra öğrendim bir ustadan eğitim alma şansım olmadı ama şimdi ustamı buldum grafikerler.org a üye olduktan sonra anladım ki daha öğrenecek çok şeyim var

Tepki
0
ben internetten sadece programları öğrendim...tasarım kısmını değil.tasarım hayal gücüne bağlı ve çalışmaya oda internette yok.internet siteleri öğretme bazında kurslardan çok daha iyi olabiliyor...ve forumlar tabi.

Tepki
62
Bir matbaada çekirdekten yetişmiş bir ustanın yanında öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum...

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
@вŁa¢кsi¢кŁэ

Nerede eğitim aldınız diye sorulmuştu ne olacaksınız diye sorulmamıştı.

Nasıl eğitim aldınız diye sorulmuştu nasıl eğitim alacaksınız diye sorulmamıştı.

Yukarı Alt