grapich desing...

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
Haklısınız bende bu işlerle uğraşmayı seviyorum zaten yorum için teşekkür ederim.. :)
istekli ve azimli olursan herşey zamanla olucaktır.

eleştiriniz için teşekkürler.

wolferline

Üye
Tepki
1
Threebudha:Tasarımınızda yabancı dil kullanacaksanız hiç değilse o dilin gramerine dikkat edin.
Zaten Acemice Yapıldığını Yapan Kişi Bildirdi. Eleştiri Güzel Ama Gramere Dikkat Edileceği Gibi Eleştiri Darzına da Dikkat Edilmesi Gerekli Bence..

Threebudha

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
17
@wolferline

Acemice olduğu için o eleştiri yapıldı zaten. Ne demeliydik "Tasarımınız vs. vs. olmuş önce bunu halledin gramere sonra bakarız" mı? Tasarım bir bütündür ve içindeki bütün materyaller (yazılarda dahil) bir parçasıdır.

Not: Eleştiri darzı değil tarzı olacak.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
Farkında olmadan yapılmış bir hatadır. uyardığınız için teşekkür ederim sayın Threebudha.

Ben sonuçta birşeyler öğrenmek için uğraşıyorum. iyi veya kötü eleştiri güzeldir. Fakat aşağılayıcı şekilde yapmak yanlıştır. sonuçta ben daha yolun başındayım illaki hatalarım olabilir. Bunu uyarılması güzel ama 'hiç değilse' kırıcı olmamak lazım diye düşünüyorum. Teşekkür ederim sayın wolferline.

Threebudha

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
17
@Threebudha

Eğer bu yorumum için aşağılayıcı tabirini kullandıysanız hayatınızda hiç gerçek bir eleştiri almamışsınız demektir. Neyse daha fazla uzatmayacağım seçtiğiniz yolda umarım başarılı olursunuz.

wolferline

Üye
Tepki
1
sen bu darzına takıl diye yazıldı zaten kardeşim.. Sen ilk önce yaptığın eleştirilerde samimi ol,ondan sonra beni ve ya diğer bir arkadaşımızı eleştirmeye çalış. Yapılan ve icraa edilen faliyet belli.. Bu yüzden sıkıntı yok.. Sanada Çalışmalarında kolay gelsin..!

Rica ederim şerife :):s8:

Yukarı Alt