Hazırladığım bir kaç dergi sayfası :)

ismail koc

Üye
Tepki
0
güzel bi çalışma olmuş tebrik ederim

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
ben biraz şeytanın avukatlığıunı yapıcam kusura bakmayın üsten 2. ci hoşbi bakış açısı sayfa ve dizayn oturmuş eskitme espirisi güzel ama vira bismillah derken aklıma eski osmanlı gravürlerinin bu renk tonunda deniz manzaralı olan bitanesini yada yine kızkulesi ve tekneli olabilir duvar çatlakları ton espiriye uymamış ama kötüde değil tabi farklı bi bakış açısı sonra en alttaki sayfa klasik Pc magazin dergisi sayfası gibi bakalım kapak ve dergi nin ismine uyum sağlıyomu bence sağlamıyodur çünkü diğer sayfaları 1 kişi onu başka birisi yapmış gibi aykırı kalmış insört gibi. genel anlamda farklı ama prospektüs ayfası artık klasikleşti tüm dergilerde var biraz farklılıklar yaratmak lazım günümüzde herkes aynı sistemi kullanıyo şimdi dergi satan biyere gitseniz 10 dergiden 6 sı bu biçinde iç sayfaları gösterir. Çılgın olmak lazım dergi tasarımında genelde bizim tasarımcılar daha önceki dergilerde napılmış bakıp esinlenirler ve biçok dergiden esinlendikleri için hersayfa farklı bi dergi için yapılmış gibi olur avrupadaki dergileri incelerseniz bi bütünlük hakimdir ne babartma ne de çok klasik kapaktan arkakapağa kadar bütünlüğe önemverilir ve okuyucu sıkılmaz ben bukonuda size örnek verebileceğim engüzel dergi misyonları farklı ama benim hoşuma giden tasarımları olan bi dergi tabi görüşleri bizi ilgilendirmez ben tasarımcıyım tasarım yönüne bakarım sızıntı dergisini bilen varsa zaten anlamıştır bilmeyen varsada bence bir 2 dergisini alıp incelemekte fayda var adamların 3 sene önce yaptıkları tasarımlarla yeni çıkan dergi neredeyse birbirlerini tamamlar nitelikte ve çok özgün tasarımlar çok başka yerlere götürüyo bakışları sevgili fatih kardeşimede eğer kaile alırsa beni dergi türlerinde bütünlüğü kapsamanın önemli olduğunu belirtirim ama tabiki ellerine sağlık gen iltibariyle güzel ve herkezde beyeniyo önenli olan alkışların olması tabiki iyi çalışmalar

Yukarı Alt