Hazırladığım bir kaç dergi sayfası :)

Sedat Öz

Üye
Tepki
0
vay fatih abi bana insört lazım ya

Tepki
0
hepsi farklı ve sağlam çizgilere dayanan güzel çalışmalar olmuş. emeğine sağlık 10 puan 10 puan 10 puan

Fatih Can

Üye
Tepki
0
allah razı olsun (yasin kardeş dişkkate alacağım ama sızıntı hususunda demekki yıllara dayanan okur olma telaşesi bende sirayet etmiş) herkese yorumlarından ötürü teşekkür ederim :)

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Fatih kardeş seni tebrik ederim çok dürüst bi cevap verdin kaç gündür talkip ediyodum nasıl bi tepki vericeksin diye emeğine sağlık yorumlarımı dikkate alma sadece tepkini merak ettim iyi bi tasarımcı ciddi bi eleştiriyi olumlu karşılar küstah bi eleştiriyede tepki verirdi sen çok mantıklı ve dürüst oldun tebrik ederim çalışmaların gerçekten çokgüzel ben diğerleri gibi kısa süper olmuş felan demek istemedim bi kaç konuya değindim oda aslında eleştiri değildi sadece temenniydi ben bu siteye kaydolduğumdan beri ilk defa buişi ciddiye alan biri bi seni gördüm bide burçin damla arkadaşımızı eleştirime verdiğin tepki için tekrar teşekkürler çalışmalarınada 10 üzerinden 9,9 veriyorum 0,1 i de israillilere beddua mesajı yazmadığın için kırıyorum iyi çalışmalar :)

Fatih Can

Üye
Tepki
0
@Yasin Kaya

ağa ben onları hergün sabah işe gelir gelmez ana avrad dümdüz ediyorum şerefsizler yüzünden içecek ne sigara ne de kahve kaldı diğer yaptıklarıda zaten ortada :) yorumların için teşekkürler :)

Yukarı Alt