İlk Çalışmalarım

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Selamlar herkese;
Çok falza yamayacağım, sadece PS de bir arkadaşım işin hazırladığım ve sonucundan mutlu olduğum, "Kartvizit" çalımasını paylaşmak istedim

Not : Logo bana ait değil, üzerinde biraz efekt uyguladım.
Herkese İyi çalışmalar

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Mehmet Bey çalışma ebatları büyümüyor mu ben mi büyütemedim ?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Mehmet bey çalışmada kedi ve köpekdeki çözünürlük pek de iyi değil gibi,bir de sanki blur yemiş gibiler.
Sağ üstte balıklar üzerindeki hilal ve yıldız gereksiz gibi geldi bana.(Gönlmüzdeki yeri ayrıdır Türk Bayrağımızın )
Hatta bu balıklarda kullanılan renkler çalışmadaki akışı bozuyor gibi.

"Trakvaryum Pet Shop" font ve rengi geliştirilebilir,bir de biraz daha sola çekmelisiniz gibi geliyo bana burayı.

Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim...

Tepki
7
adres, telefon ve logo kenara çok yakın kesime girdiğinde sıkıntı yaratması kaçınılmaz... ve bir kartvizit ölçüsüne bukadar çok şey sığdırmaya çalışmak çok gereksiz bir uygulama göz yormaktan başka bişey değil... sonuç; görüntü itibariyle kötü görünüyor daha sade bir çalışma üzerine yoğunlaşın bence... kolay gelsin...

Tepki
0
@Yaşar Karadeniz

iyi o zaman arabanızla ilgili bir sıkıntınız olursa bir grafikere müracaat edin :)

Tepki
0
Öncelikle günaydın ve yorumlarınız için teşekkürler.
İlk olarak logonun bana ait olmadığını belirtmiştim, ay yıldız tercihi logo twsciz sahiplerinin. Ay Yıldız Amacı "TR" akvaryum "TR" olduğunu vurgulamak. Şunuda eklemem gerekir ki, İnsanlar Trakya Akvaryum yanılgısına düşüyor. Ve Logo ya
ilham veren "balık" .

Kedi Köpek çizmek veya fotoğraflamak için bulduğum an iyi alternatif oydu, ve Hayır üzerlerinde efekt yok. Font'a gelince renk verilmedi bubble efekt yapıldı ( şeffaf ve fon renginin kırılması ile oluşuyor. Ama daha açık tavsiyelerinizi memnuniyetle denerim.

Sevgili yaşar bey, aslında bir iş yeri için düşüne bileceğim format bu olurdu avukat, mimar veya muhabeci olsaydı. Ama burda iş farklı bir "Hobi" işi, açıklamak gerekirse insanlara verilmek istenen bir sıcaklık , coşkunluk ve yakınlık hissi olmalıydı.

Bu noktada çalışmayı biraz açmam gerekirse, oluşturulan tema bir akvaryum bitkiler ve balıklar, diğer tafafta çayırlık ve evcil hayvan temayla birleştirildi.

Saygılarımla...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@mehmet metin

Mehmet bey, ben neden bu resimleri seçtiğinizi sormamıştım, sade vektörel bir çalışmadan bahsetmiştim, teşekkürler kolay gelsin, saygılar...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt