İlk Kartvizit Çalışmam

hakan_41

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ilk yaptığım kartvizit çalışması,yorumlarınız benim için çok önemli:)

http://imageshack.us

Not:Yazılar sallamadır!

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Sanırım hazır şablon kullanmışsın burada. Renklerin birbirine olan uyumu güzel, kafat göze hoş tek şey görüyorum. isim ve adreste olan siyah kenar kalınlığı biraz daha ince olsaydı yada sadece gölge verseydiniz daha güzel olurdu. birde isim adres arasında ince bi çizgi kullanabilirdiniz. paylaşım için teşekkürler.

Tepki
0
ellerıne sağlık gorunusu hos arka planın ama admin in dedıgı gıbı yazılar bıraaz fazla kenarlık olmuss devamm kardesimm

Yas_aK

Üye
Tepki
4
Bencede yazıLar saLLama qibi duruo...Fontu deqiStirirSen daha bi quZeL olabilir ve YazıLarın Contour'unude kaLdırırSan daha ii oLur..

Ndesign

Üye
Tepki
51
admin söylenecek eleştirileri yapmış paylaştığın için tşk

U

User

Misafir
13 yaşındaki 1 grafiker için oldukça başarılı 1 çalışma. yalnız inla kurallarına daha çok dikkat edersen iyi olur. dalgınlıkla yollarsın çalışmayı böle. iş elinde kalır. ellerine sağlık.

hakan_41

Üye
Tepki
0
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler,hazır şablon kullanmadım ve yazıların etrafındaki siyahlıkları abartmışım biliyorum:Dyazılar sallamadır gerçekle alakası yok:)tavsiyeleriniz içün teşekkürler.

bizde genç yaşta el attık işte bu photoshop işlerine ilerde inş. mesleğimiz olacak......

sMiLe

Üye
Tepki
0
@hakan_41

Hadi bakalım,inş hakan :eek: Bu arada bencede güzel olmuş çalışman;)

Yukarı Alt